Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellem, nega, pozi? Élettársa...

Szellem, nega, pozi? Élettársam csinált ma egyet de mivel én férfi vagyok fogalmam sincs mit kell ezen nézni

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 4. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Én még egyetlen éles fényképet sem láttam terhességi tesztről a GYK-n.

Emberek, tényleg annyira NEHÉZ élesíteni exponálás előtt?

Egyébként negatív.


-.-

2014. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.

És ő nem mondta, mit kell nézni?

Ez negatív teszt. Nincs baba.

2014. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt és van egy 3hós fiúnk. De ismételjetek 2 nap múlva ez még negatív is lehet.
2014. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
első válaszolónak bocsánatot kérek, hogy nem lett valami éles.második, hát mondta, hogy a sötét mellett kell lennie még egynek de akkor pár nap múlva csinál még egyet hátha ott lesz az a baba.
2014. márc. 4. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Én làtok rajta valamit,pàr nap mulva ismételje meg:)
2014. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért majd írd meg, hogy lett-e pozitív ebből a negatívból.

Azért szurkolok, hátha csak nagyon korai volt a teszt, azért nem mutatja.

2-es voltam.

2014. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves első akkor az enyémet még nem láttad fent:) kedves kérdező párnap múlva csináljatok másikat!kìvánom úgy legyen ahogy szeretnétek!A.
2014. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Kedves kérdező, nyugi! Nem ezen múlik hogy lesz e babád vagy sem. Szerintem negatív, bár az első kérdésednél is válaszoltam már.

2014. márc. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

teljesen negatív!

Negatívban áttéve a képet, a második csík helyén nagy sötétség van...

Úgyhogy ezen a teszten éppen nem kell semmit sem nézni, mert nincs rajta semmi!

2014. márc. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Saját példámból okulva ez negatív. Nekem sokkal jobban látható második vonalam volt, száradás után is szép szabályos halványkék. Nem kellett szétszednem, fogatnom hogy látszódjon, mégsem volt baba. Az idő múlásával egyre biztosabb vagyok benne, hogy bizony bármelyik teszt képest mutatni "valamit", de amíg nem egyértelmű a csík, addig nem szabad figyelembe venni. Ami eddig mindig pontosat mutatott az a digitális clearblue, ráadásul még érzékeny is, bár igen drága. Egyébként meg ha baba van a dologban pár nap múlva bármelyik olcsóbb teszt is kimutatja.

Sok sikert!

2014. márc. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!