Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 2szer voltam úgy...

Ha már 2szer voltam úgy terhes, hogy kimutatta a teszt, de végül nem tapadt meg, akkor kizárható, hogy a párommal van esetleg probléma?

Figyelt kérdés
A dokim elküldené spermavizsgálatra, de ha sikerült már 2szer megtermékenyítenie a petesejtet, akkor nem az a logikus, hogy ő rendben van?

2014. jan. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen gond. Sőt, kétszer a harmadik hónapot is megérte a kicsi. A doki szerint a férjemnek nem lehet gondja, mert akkor nem tudna megtermékenyíteni.


Nem tudom mi az igazság, hiszen ilyen alapon ha velem lenne gond, nem tudnék teherbe esni. Előző házasságomból van már két egészséges gyermekem.


Szerintem a spermavizsgálat jó ötlet, a férjem is menni fog.

2014. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen esetben teljes kivizsgálás szükséges! A férjed nyilván kisebb valószínűséggel jön szóba. Nagyon fontos nálad a méhfejlődési rendellenességek tisztázása, az endokrinológiai kivizsgálás, majd az immunológiai vizsgálat.


Csak egy példa: 2 terhesség végződött vetéléssel a barátnőmnél és nálam is. Nála méhseptum (fejl. rendellenesség) volt a baj, nálam pajzsmirigy-alulműködés. Most mindketten babát várunk, túl a 20. héten.

2014. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg nálad van a gond. pl progeszteron hiány vagy inzulin rezisztencia ami progeszteron hiányt okoz. de az ö vizgsálata a legkevesebb menjen el ez a kötelezö protokol. otthonról is viheti a mint csak 1 órán belül be kell vele érnie és csak ö adhatja le személyesen.
2014. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a fiùddal van baj,mert ö megtermèkenyitet.csak a doki minden lehetsèges okot ilyenkor elakar vègezni hogy 100% kizàrja. 19+5hkm
2014. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sperma is hordozhat hibás géneket (mint ahogy a petesejt is), és annak ellenére, hogy a megtermékenyítés megtörténik a baba sajnos nem marad meg, mert életképtelen. Szóval mindenképpen érdemes megvizsgáltatni a férfit is a sorozatos vetélés miatt.
2014. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!