Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, de...

Pozitívat teszteltem, de nagyon megjön érzésem van időnként. Mintha a mellem sem lenne annyira érzékeny mint eddig. Ez jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez az érzés meg is marad jó darabig, természetes. Szedd a folsavat és a magnéziumot.
2014. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A múló mellérzékenység miatt aggódom.
2014. márc. 5. 07:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól hogy többször megkérdezed itt ugyanazt nem tudunk mást mondani!Normalis dolog ez az érzés,az is hogy múlik is közben.Menjel el dokihoz talan akkor majd megnyugszol!
2014. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma délután megyek orvoshoz. Hosszú évek várakozása és megpróbáltatása után, egyszerűen nem lehet nem aggódni. Egyébként arra lettem volna kíváncsi, hogy valakinek volt-e hasonló tapasztalata és ettől még lehet-e minden rendben.
2014. márc. 5. 08:00
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek a tesztjeim.

2014. márc. 5. 08:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt a mellérzékenység,duzzadás,fájdalom alap tünetem. 6-7 hónaposan kezdett el fájdogálni,duzzadni. És 3x volt ugyan így. :)És mindig rendben ment minden a terhességeimmel.

Gratulálok,boldog babavárást!

2014. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a nagykönyvben meg van írva.Szépen erősödik a csíkod. Nem lesz itt gond.Nyugalom. :)
2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az orvos még korai a tünetek normálisak. Naponta felteszik többen ezt a kérdést hogy normális-e a megjön érzés. Gratulálok a babához Milyen volt látni végre a pozitív tesztet??? Én sokszor elképzeltem, mi 5 éve várjuk, remélem hamarosan mi is örülhetünk...
2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hosszú éveken át vártuk mi is. Hihetetlen nagyon olyan fura nem érzek még felhőtlen boldogságot, mert egyszerűen nem merem belélni magam a sok nehézség és csalódás miatt. De nem tudok másra gondolni, figyelem magam egyfolytában,, ezért félek, hogy nekem volt mellfájdalom és most jelentősen gyengült. De a pozitív teszt az egyértelmű szerintem is. Dokihoz is tudom, hogy korán megyek, de ír fel sárgatesthormont azt hiszem.
2014. márc. 5. 08:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltél?2013.10.16.van a képen?

Voltál már orvosnál?

Nekem szinte 12-13.hétig na most azonnal megjön érzésem volt! Még a kórházba is berohantunk 9.héten úgy fájt a hasam,derekam. De csak a 38.héten "jött meg" a kisfiam kiséretében:-)

2014. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!