Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik! Ma délkörül...

4 napja késik! Ma délkörül teszteltem ami nagy szomorúságomra negatív lett. Ellenben mintapéldánya vagyok azoknak a tüneteknek amik a korai terhességgel járnak. Nektek a kését követően mennyivel lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

4 nap után már legalább halványnak kellene lennie. persze nincs kizárva a terhesség sem ,főleg hogy tüneteid is vannak.legközelebb reggel csináld


nekem már a késés előtt 1 nappal kétcsikos volt (gabriel teszttel)

2014. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
őszintén szólva én is úgy gondolom hogy "valaminek" már illene lennie...és az időpont választásom sem volt tökéletes...más bejegyzésekben olvastam, hogy egyeseknél jóval a lehetséges kimutatás után jelzett csak a teszt...de amíg nem jön meg addig vétek lenne feladni a reményt, nem? :-D
2014. márc. 5. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nap késés után délutáni tesztből erős pozitív eredményt lett Gabriel teszttel.

Amúgy mennyire volt koncentrált a vizeleted? Mert ha mondjuk teszt előtt fél órával, 1 órával voltál pisilni, akkor ha van is baba a dologban, akkor nem biztos, hogy kimutatja. Ezért ajánlott inkább a reggeliből csinálni, mert akkor előtte néhány órával nem mész el pisilni. Mert ha alacsony a HCG szint még, akkor egy nem koncentrált vizeletből nem feltétlenül fogja kimutatni a teszt, még ha van is HCG a szervezetben, mert terhes az illető.

Nyilván, amíg nincs vérzés, addig lehet reménykedni.

De inkább reggeli vizeletből csinálj tesztet.

2014. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha később fogant a baba, akkor még időben vagy. Nekem csak egy héttel a nemvárt után lett pozitív a tesztem. Az "eredménye" épp a kiságyában szuszog. :) Szóval ha nem jön meg, próbálkozz pár nap múlva újra, és reggeli vizeletből.
2014. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bnomika88 ***** válasza:

Én egy heti késés után csináltam pozitív tesztet. (5 hónapja próbálkoztunk)

Akkor már biztosan kimutatja, hogy milyen állapotban vagy.

Nem tudom az előzményeket, de ha nagyon akarod vagy esetleg régóta vágysz babára, akkor lehet olyan tüneteket produkál a szervezeted...

2014. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elég régóta próbálkozunk, így egy megalapozott kapcsolatot ápoló szerető fiatal pár várja a trónörököst:)és köszönöm szépen a biztatást...a sok idegeskedés között olyan jól esik! A koncentráció valóban lehetett gond...csak ha az emberlánya 10 percenként látogatja a mellékhelyiséget nem könnyű besűríteni...minden esetre csinálok egy ismétlést 3-4 nap múlva...ha addig sincs semmi az amúgy is jó jel:)
2014. márc. 5. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 2 nap késés után 2. pisiből lett ilyen a tesztem.

[link]


De ha később volt PÉ-d akkor simán lehet, hogy nem mutatja még a teszt.

Volt már máskor is, hogy késett?

2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! gratulálok a zebramintás tesztedhez :D

az enyém nem nézett ki ilyen jól

Legutoljára októberben rendetlenkedett egy - két napot...előtte márciusig tudtam visszanézni és szabályos 30 napos ciklusaim voltak. pe-t meg ilyeneket egy pár hónapja nem követek nyomon mert elég sok volt már a csalódás :)muszáj volt kicsit kiszakadnunk ebből a gondolatkörből...eléggé meg tud terhelni egy kapcsolatot az ilyesmi. remélhetőleg meglesz a "foganatja" :)

2014. márc. 6. 00:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a cickafark-palástfű teakeveréket? :) Nálunk első hónapban meghozta a hatását :)
2014. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!