Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha védekezés mellett teherbees...

Ha védekezés mellett teherbeesnél, megatrtanád? Vagy szóba sem jöhetne?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 10:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*megtartanád-bocsánat
2014. márc. 6. 10:19
 2/11 anonim ***** válasza:
igen.
2014. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én igen megtartanám, de ez sok mindentől függ alapból... mennyire komoly a kapcsolat az apával, milyenek a körülmények, mennyi idős az ember...
2014. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. De ha valamiért rossz körülmények közé kerülnék (kerülnénk) és éhezne vagy hasonlók, akkor nem.
2014. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megtartanám, de jobban odafigyelnék az esetleges rendellenességekre. Csak azbban az esetben vetetném el, ha kiderülne valamilyen betegség. Ez függetlenül a védekezés mikéntjétől, mértékétől.
2014. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mar van egy 1 eves lanyom, fog.gatlot szedek es ha teherbe esnek is gondolkodas nelkul tartanam meg!
2014. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mikor történt volna. Például gimi végén (akkor vesztettem el a szüzességem) vagy egyetem elején tuti nem tartottam volna meg. Az abortuszt nem tudom bevállaltam volna, tehát még az is lehetséges, hogy örökbe adtam volna, viszont biztos nem én neveltem volna fel. Miután megtaláltam azt az embert egyetem végén aki már a férjem, vele nagyon sokat beszélgettünk arról, hogy mi történne ha terhes lennék. Vele már megtartottam volna. Hisz tudtam éreztem már akkor, hogy majd egyszer neki szeretnék gyerekeket szülni. AMi remélem hamarosan be is következik.


Szóval az élethelyzettől függ szerintem, hogy megtartanám e vagy sem a védekezés melletti meglepetés babát.

2014. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, itt ül az ölemben :)
2014. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha most esnék teherbe, akkor igen, megtartanám.
2014. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már igen. Ha korábban estem volna teherbe, nem tartom meg.
2014. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!