Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerinteted terhes lehetek?

Szerinteted terhes lehetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Mit gondoltok, terhes lehetek? Azért kérdezem, mert 2 hónapban megjött rendesen viszont most a 15. héten járnék. Mert azt veszem észre, hogy hízok hasra diéta mellett. Tegnap is kérdeztem, de most képeket is tettem. Érdemes ma tesztelnem vagy felesleges vennem is?


2014. márc. 7. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tesztelj mindenképpen és írd meg mi lett
2014. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha délután veszek tesztet, akkor már utána tesztelhetek is? Gondolom már nem kell reggelig várnom?!
2014. márc. 7. 07:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj. És írd le az eredményt mert kíváncsi vagyok :) Milyen eredménynek örülnél jobban?
2014. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hahaha... Jó vicc :D

Én még csak 10+4 napos terhes vagyok és nem látszik semmi sem.

2014. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

:) ez a nap poénja...!

1. menstruálsz!

2. ha gyanítottad, hogy terhes lehetsz, kicsit hamarabb is észbe kaphattál volna!

3. 15. hétben akkor lehetne ekkora hasam, ha 100cm-es vagy! ebben az időben, a méhed mérete kb. mint egy narancs!

4. S-zar a diétád!

5. inkább egy pszichológust keress fel, mert aki képes ennyire hallucinálni egy 15 hetes terhességet, az már beteges!

2014. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A poénosok véleményének üzenem hogy mégis pozitívat teszteltem kétszer.:) És az elsőnek is üzenem hogy pozitív lett és ennek jobban örülök!!!
2014. márc. 7. 08:51
 7/17 anonim ***** válasza:

:) pozitívat teszteltél, és az a kérdésed, hogy lehetsz-e terhes??

uhh, na nem írok semmit, mert kimoderálnak!

2014. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem értetted a kérdésem. Most teszteltem és nem a kérdés kiírása előtt!
2014. márc. 7. 08:57
 9/17 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Gratulálok kérdező :)
2014. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jaj,én nem értem!

15.héten járnál,ha?

Orvos látott már? 12.hetes uh.? 16.hetes Afp? Ami ugye maholnap aktuális?

ha menstruáltál,akkor az utolsó mensi első napjától számoltad a 15.hetet? Vagy hogy,tényleg nem kötekszen,csak valahogy belebonyolódtam! Ha pozi a tesz,terhes vagy! utolsó mensi mikor volt?

2014. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!