Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerinteted terhes lehetek?

Szerinteted terhes lehetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Mit gondoltok, terhes lehetek? Azért kérdezem, mert 2 hónapban megjött rendesen viszont most a 15. héten járnék. Mert azt veszem észre, hogy hízok hasra diéta mellett. Tegnap is kérdeztem, de most képeket is tettem. Érdemes ma tesztelnem vagy felesleges vennem is?


2014. márc. 7. 07:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

de értettem a kérdésedet!

A kérdésben végig feltételes módban beszéltél a terhességedről! Vagyis nem teszteltél!

Majd a kommentedben azt írtad, hogy délután tesztelsz! most még csak délelőtt van!

Tudod a vélt terhességi korodat, tehát már jóval korábban gyanítottad, hogy terhes lehetsz! Mekkora felelőtlenség tőled, hogy még egy nyomorult tesztet sem csinálsz, jah és még diétázol is!

Szóval a pszichológust komolyan vedd fontolóra!

2014. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor leírnám a kötekedős emberek kedvéért. 4 hónapja voltam együtt az akkori párommal, azóta szétmentünk és nem volt még más. És akkor rá következő hónapban megjött de sokat késett ezért akkor már nem láttam fontosnak hogy teszteljek. Rá következő hónapban is megjött és már nem is gondoltam hogy terhes lehetek, épp ezért nem is teszteltem eddig! Viszont már egy hónapja diétázom és járok edzeni és ezért nem értettem hogy ennek ellenére miért lett nagyobb a hasam. Mostanában rosszul vagyok néha-néha szédülök és hányingerem van ezért kezdtem el gyanakodni, meg persze ebben a hónapban nem jött már meg. Lehet hallani hogy menstruált valaki terhesen is ez bármennyire is hihetetlen valakinek de itt vagyok én is. Máskor nem foganhatott meg csak 4 hónappal ezelőtt! Úgy volt hogy délután veszek tesztet de eltudtam menni reggel így utána megis csináltam. Pozitívat teszteltem!!!!! Remélem így már érthető!
2014. márc. 7. 10:00
 13/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Bocsánat, én úgy értettem ezt a poént hogy igen a hasad alapján terhesnek nézel ki, és ahelyett hogy orvoshoz mennél, mivel még a diétát is nyomatod, itt teszel fel 2. napja kérdést!

Nagyon gyorsan hagyd abba a diétát és az edzést is amíg orvos nem vizsgált meg, és ha megnyugtató választ kaptál majd ő ad tanácsot hogyan folytasd tovább a napi rutinodat.

Amúgy gratulálok! :)

2014. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Gratulálok:))) Jó egészséget mindkettőtöknek:)

2014. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10# vagyok. Így már értem!nem kötekedtem,csak tényleg nem értettem... Menj orvoshoz mihamarabb!a diétát most hanyagold és az edzést is! Sok sikert és majd írj!
2014. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gratula! Ird majd meg mit mindott a doki,hány hetes vagy.

Mostmár nagyon érdekel! :D

2014. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én elsőre is megértettem :)) Várjuk a híreket hány hetes vagy :) Ha tényleg 15 hetes, legalább nem paráztad végig az első trimesztert. Barátnőm is 15 hetesen vette észre, neki is a has mérete tűnt fel, csinált tesztet, elment dokihoz és kiderült 15 hetes :)
2014. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!