Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés
Február 1-én jött meg utoljára, március 1én kellett volna megjönnie kb. 28-30 naposak a ciklusaim. Eddig max 2 napot szokott késni, már lassan 1 hete késik. Nem görcsöl a hasam, ahogy szokott mielőtt megjön. Március 3án csináltam tesztet az negativ volt azóta nem csináltam.

2014. márc. 7. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, lehet azért volt negatív mert később fogant. Csinálj egy másik tesztet és kiderül! Szorítok!!
2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, mire vársz? :) Szeretnéd egyébként a babát? Tesztelj, lehet hogy terhes vagy, miért hagyod hogy bizonytalan légy? :)
2014. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert 22-én volt ovum és akkor még épp, hogy 14 telt el.
2014. márc. 7. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
8-10 napos csak a peteérés utáni napok száma mensiig? Azért írtam hogy tesztelhetsz mert 28-30 napos mensinél már kimutatná. A teszt már nagy valószínűséggel kimutatja ilyenkor az igazat. Persze - ritkán - van akinél nem.
2014. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És így már a márc 1-ei mensi sem lehet, ha 22-én volt ovud, mert az csak 7 dpo.
2014. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most későn volt ovu, 22én nézték uh-n tuti akkor volt
2014. márc. 7. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Így már érthető, akkor összességében késik. Én az ovutól számítóm a 13 napot kb. és akkor van a nemvárt napja. Főleg ha figyelem. Bár nekem rendszeresen 26 napos a ciklusom. Akkor ezek szerint neked mostanában nem kellene megjönnie, nem március 1.-én. Drukkolok, a teszt már mutathat valamit! A korábbi teszt akkor elég korai volt, és lehet csak ezért volt nega. Drukkkolok, írd meg hogy mi lett az eredmény :)
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!