Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, et+11. napon...

Lombikosok, et+11. napon vagyok és ha megjön et+14. napra, akkor a fagyibabákat visszakérhetem ebben a ciklusban? Van ilyen?

Figyelt kérdés
a fagyibabákat ugy tudom fizetősen kaphatom vissza.
2014. márc. 7. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
1 ciklust érdemes kivárni de utána a következőben igen :) Nekem is így lesz április elején :)
2014. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem tudok várni egy ciklust sajnos,azonnal szeretném visszakapni őket.Lehet ezt vajon?
2014. márc. 7. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nemfogják megengedni, kikell ürülni annak is, ha netán nem sikerült! 1-3 hónap mulva kaphatod meg ujra....nkm is lombikom volt, ezért tudom, de viszont mindenhol másképp csinálják, nekem akkor anno igy mondtak! A többi fagyibabák a frigóban vannak, ha már volt beültetésed,azt sztem is csak legközelebb fogják megengedni! Ez a dokitól, és a szervezetedtől is függ!
2014. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ne fogják megcsinálni. Két ciklust szoktak javasolni minimum, hogy pihenjen a szervezet. A stimuláció nagy hormonterheléssel járt, a leszívás meg olyan, mint egy kicsi műtét. A fagyibabáknak is idő kell, felengednek, be kell indulniuk nekik is a visszaültetés előtt. Miért nem szeretnél várni, ha kérdezhetem? Fizetős lett a fagyi? Pár éve, amikor nekünk volt, még nem volt az.
2014. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!