Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babámat várom.4 és 5...

Első babámat várom.4 és 5 hetesen is voltam vizsgálaton, mindkétszer csináltak ultrahangot, de mégcsak petezsákot sem lát az orvos, csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Ez miért lehet? Lehet, hogy valami baj van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kimaradt a kérdésemből,hogy az utolsó menzesztől számolva,tegnap voltam 5 hetes,jövő hét péntekre hívott vissza ultrahang kontrollra.
2014. márc. 8. 15:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,7 hetesen kellett visszamennem,akkor már látott mindent :) Ne aggódj,ott van aminek ott kell lennie :)
2014. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Túl korán mentél. A 7-8. hét előtt nincs sok értelme orvoshoz menni mert úgy is csak a szívhang alapján jelentik ki, hogy élő terhességről van szó. Az pedig a legtöbb sztk-s ultrahangon csak a 8. hét környékén látszik. Türelem!

Boldog babavárást!

2014. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem láttak semmit a 4. héten, ezért elküldtek vérvételre, ahol 1600 lett a HCG-m, tehát ott volt a "picur", csak nem láttuk. Neked nem volt vérvizsgálatod?

Sajnos Ő nem maradt velünk, de a kettő között nincs összefüggés, hisz' gondolj csak bele..., 4. hetesen még éppen csak kimaradt a menses.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj! :) Szorítok! :)

2014. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,nagyon sajnálom,hogy elment a picike! :(

Igazából azért kellett orvoshoz mennem ilyen korán,mert veszélyes anyagokkal dolgozom,és a háziorvosom nem ír ki semmivel táppénzre.Így eddig szabin voltam,hétfőtől nem tudom mi lesz.Remélem a 6.héten már megmutatja magát a kicsikém! Köszönöm a válaszokat!!!

2014. márc. 8. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy aggódsz és így nem mersz dolgozni, de addig sajnos a nőgyógyász sem fog ajánlást írni a háziorvosodnak az állományba vételre amíg nincs szívhang (addig nem tekintik élő terhességnek amíg csak petezsákot látnak). Keress fel egy magándokit akinek van hüvelyi utrahangja mert ott már sokkal hamarabb látható/észrevehető a pulzálás mint az átlag vacak sztk-s gépeken. Így tudnál a leghamarabb megbizonyosodni róla, hogy minden rendbe van e és rögtön meg is lenne az ajánlásid az állományba vételre.
2014. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm az együttérzésed. :/


Nahát, szemét egy háziorvosod van. Az enyém nő és szó nélkül kiír. Mondd neki, hogy fáj a derekad nagyon.

2014. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szombat óta eléggé émelyeg a gyomrom.Elmentem ma az orvoshoz,mondtam folyamatosan hányingerem van,ki is írt a hétre.Azt mondta,mindenképpen írassam ki magam a nőgyógyásszal is.Teljesen másképp beszélt,mint múlt héten. Szóval,most már csak az kell,hogy pénteken lássunk valamit az ultrahangon.
2014. márc. 10. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én nagyon szorítok Neked! :) Jelentkezz majd kérlek! :)
2014. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Tegnap már látta az orvos a petezsákot,8mm-es. :) Szóval mostmár megnyugodtam,3hét múlva kell megint mennem,azt mondta,akkor már lesz szívhang is.Szerencsére adott táppénz javaslatot is,mert 3 műszakban dolgozok,és így nem kellett megvárni vele a szívhangot. Köszönöm,hogy drukkoltatok!! :)
2014. márc. 15. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!