Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Járt már úgy...

Lombikosok! Járt már úgy valaki, hogy mire sikerült a terhesség, addigra besokalltatok?

Figyelt kérdés
Elég a kezelésekből,gyógyszerekből,stresszből a párkapcsolatból.Szóval míndenből.
2014. márc. 8. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még közel sem tartok ott, hogy lombik, de már most besokallok néha. :(

Szóval szerintem ez természetes, ez nem könnyű.

2014. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hasonló fórumokon,szinte mindenhol a nőktől csak a "csöpögést" lehet hallani a témában.

Mintha megállna az élet.Semmi más nem is létezne.

Az én életemben ez csak egyetlen probléma a sok közül.

Csak engem taszít ez ennyire?

2014. márc. 8. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem gyakori amit érzel, ha sok problmád van lehet elöbb azokat kéen rendezni és utána gyereket vállalni. legtöbbünknek minden teljes csak ez az egy hiányzik ahhoz hogy minden kerek legyen igy nincs ilyen érzeés ha végre sikerül.
2014. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem a kérdező nem azt akarja mondani, hogy a terhességnek nem fog ugyan úgy örülni, csak addigra nagyon elfárad, kimerül, mire az a pillanat eljön.

A "teljes élet" pedig mindenkinek mást jelent...

2014. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valóban mindenkinek mást jelent a teljes élet.Ez vitathatatlan.

Annyira el vagyok fáradva lelkileg fizikailag egyaránt,hogy nincsenek rá szavak.

Szerintem csak olyan tudja,aki már megélt hasonlót.

Sajnos a korom miatt nem tudom az egyéb problémáimat rendezni,majd gyereket vállalni.Emiatt cserélődött fel a sorrend.

2014. márc. 8. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg tudlak érteni! Nálam "kerek" minden és már csak a baba hiányzik a teljes boldogsághoz, mégis néha érzem ezt a "totál besokalltam" állapotot!
2014. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!