Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tablettát javasolt a...

Premens tablettát javasolt a nőgyógyászom, nincs menstruációs zavarom, de azt mondta segít babásodni, valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak múlt hónapban szedtem, de nekem felborította a ciklusomat, jól kitolta 33 naposra, így már most nem is szedem. Nem értem az orvost miért szedetne veled gyógyszert, ha a ciklusod rendben van... Mióta próbálkoztok?
2014. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta segit ez is...június óta, de minden vizsgálatom rendbe, annyi h egy vezetőm van csak. Nem tudom elmerjem e kezdeni :( neked mióta abbahagytad rendeződött?
2014. márc. 11. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szedem már 22. napja, ciklus első napján kezdtem. Nekem is a nőgyógyász tanácsolta, először nem is akartam megvenni, mondván minek, hiszen nincsenek olyan tüneteim, amiken a betegtájékoztató szerint segítene. Aztán egy fórumon olvastam, hogy a benne lévő barát cserje kivonat csökkenti a prolaktin szintet, ami, ha magas, oka lehet a hosszas várakozásnak. Mi 9 hónapja próbálkozunk, egyenlőre nincs eredmény.

:-(

2014. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rendbetette a ciklusomat, 35 napról 28-30ra.énis baba miatt szedem ,de még mindig nem jött :(
2014. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden rendben veletek? Se PCO, se IR, se vészesen rossz hormon eredmények? A petevezetékek is átjárhatók? A párotok spermája is megfelelő? Ha ez mind rendben és így sem jön a baba, akkor lehet csak ilyesmit szedni, próbálkozni. Ez a Premens nem csodaszer.
2015. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!