Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kerdesem hogy ha...

Az lenne a kerdesem hogy ha ma reggel az ovulacio utani 11-dik napon teszteltem egy negativat viszont a hom meg mindig fent van es delutan mar nagyon magas (37,8, reggel meg 37,2) keddre nem varom lehetek meg terhes?

Figyelt kérdés
Ja es visszaterve nincs hogorbem de azt tudom hogy az alap hom 36,5 es jelente valamit ha reggel alacsony delutanra meg joval magasabb egyebkent amikor reggel 36,5 merek akkor delutanra nem megy fol 36,9 re hanem ugy marad egesz nap! Bocsi ha picit tudattlan vagyok de ezt nem ertem. Es lehet hogy koran teszteltem ? Nektek mikor mutatta ki leghamarabb ?
2014. márc. 9. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak reggeli ébredési hő a mérvadó, semmi más. 11. napon valóban korai lehet a tesztelés, a hő pedig a menstruáció napján esik le ha nincs terhesség, tehát még 2-3 nap
2014. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!