Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S? A menstuacios ciklusa...

S. O. S? A menstuacios ciklusaim 28-31 ig szoktak tartani 5 napig szokott "meg " lenni . Utolso mensruaciom 2014. 02.27 volt . Tegnap csinaltam ovulacios tesztet de nem olyan eros mint a kontrolcsik . Latszodik de nem olyan erosen.

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni hogy, ha ott van a csik akkor azt jelenti hogy befog kovetkezni a peteeres vagy ez egy teljesen negativ teszt . Halottam a jos tesztelesrol az mennyire igaz . Van olyan akinek bejott? Ha tegnap kezdtem el a tesztelest az mar jo?Ma is csinaltam es ugyan olyan .
2014. márc. 9. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztet olyan 10 nap körül érdemes elkezdeni (ciklus 10. napján) a második csík elvileg majd egyre erősebb lesz ahogy közeledik a ciklus 14-16 napja mert kb. ekkor lesz az ovud. Egyenlőre negatív az a teszt, de majd figyeld hogyan alakul mert napokon belül erősödni fog biztosan. Én próbáltam jóstesztelni vele, ciklus 26. napján de nekem hómező volt rajta, még is most is a babám mellettem. Én nem hiszek a jósteszt részben. Ovu tesztből pedig változó mert nekem volt olyan ovu tesztem ami egész hónapban halvány 2 csíkos volt és semmi nem változott rajta és volt olyan ami teljesen jól működött és 14. napos szép sötét volt. Nem sokat ovuteszteltem mert végül elég hamar jött a babánk.
2014. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Gratulalok a picihez nagyon sok boldogsagot es egeszseget kivanok nektek. Nagyon elvagyok keseredve szerintem meg ovulaciom sincs es azert nem jon a baba :( :( Ovulacios teszt sem mutat meg gyozo eredmenyt csak halvanyan latszik a masodik csik es en szerintem mar reg kellene hogy mutasa :( :( Annyira szeretnek de aaa ........ ki vagyok mar teljesen . Valaki tud tanacsot adni . Mi van ha tenyleg nincs peteeresem azon lehet segiteni ???? Milyen vizsgalatokon kell tulesek hogy megtudjam most mi is van ??
2014. márc. 11. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a teszt nem mutatja még lehet ovud. Próbálj ki más tesztet is. Attól hogy egyik hónapban nincs ovud az semmit nem jelent, ha 3-4 hónapon keresztül nincs akkor már érdemes dokihoz elmenni. Hőmérőzést próbáltad már az is jó módszer. De fontos, hogy minden szabályt be tarts. Ha valóban nincs soha soha ovud akkor lehet rajta segíteni gyógyszerrel is például. Ennél sokkal nagyobb problémát is tudnak orvosolni. Ha egy 1 évig nem jön a baba akkor szerintem már érdemes dokihoz elmenni, de egy rutin ellenőrzésre bármikor érdemes elmenni, ahol "futólag" megnézik minden rendben van e szervileg a babaáldáshoz. Nézegesd a folyásodat is és amikor tojás fehérje jellegű kapd el a párodat. Barátnőm egyik oldali petefészke el volt korcsosulva még is terhes lett, másik ismerősömnek mind két oldali petefészke alul működött 2 éves a babájuk. Mindez mindenféle orvosi segítség nélkül. Ne aggódj (persze könnyű ezt mondani) de addig is míg nem jön a baba foglald le magad, mert előbb utóbb fog jönni a picike és akkor aztán nem lesz időd semmire. Újítsátok fel a házat/lakást, tanulj nyelveket, kiránduljatok sokat, pihenjetek, olvass könyveket (nem baba témában) stb.
2014. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat nagyon aranyos vagy . Hat tob mint 1 eve probalkozunk szoval ......Mikor voltam nogygyaszati vizsgalaton akkor elkuldtek ultrahangra de nem mondtak semmi rosszat minden rendben volt.

UM:1116

R.nagy ut 13mm

Kornyezet elteres nelkul

Koros erezettseg nincs

A Douglasban szabad folyadek nem lathato. Nem tudom ezek mint jelentenek. Vervetelen is voltam es Kalcium oxalat kristaly keves volt . Lehet kellene szednem valamit ??? Azt tudni kell hogy kover voltam es kb 30 kg leadtam lehet hogy ezert nem jon a baba ??? Hormonjaimal van valami baj ??? Felek elmenni a dokihoz . Felek attol hogy azt mondja nem lehet gyerekem......

2014. márc. 12. 10:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Decemberben megyunk haza szuleimhez az anyosomekhoz .Mivel en kulfoldon elek. Addig lesz ami lesz december az meg kicsit odebb van de sajnos ez van :( Akkor elmegyek a dokimhoz es majd kidrul hogy mi is van . Megprobalom lekotni magamat ugy ahogy irtad.
2014. márc. 12. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam megint egy ovus tesztet es mar sokkal erossebb :) ez mar jojel ugye ?? :)
2014. márc. 12. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy félsz nem fog a probléma megoldódni szembe kell nézned a félelmeiddel és ha probléma van akkor segítséget kell kérni orvostól nem pedig rettegni, hogy valami bajt találnak. Nem azért mondom, hogy bántsalak vagy okoskodjak, ha nem szeretném ha te is belátnád, attól, hogy homokba dugod a fejed nem fog a probléma megoldódni. Lehet valóban van valami kis problémád adnak egy pirulát és következő hónapban már jön is a baba. A szűk környezetemben is van nem egy olyan akinek 2-4 év múlva jött a baba, vagy orvosilag azt mondták "nehezen fog jönni a picike" és még is 1-4 hónapon belül jött a baba. Ha a józan ész határain belül fogytál le, tehát valóban kövér voltál pl. 170cm és 130kg akkor biztosan nem okozza ez a lassú baba áldást, de ha csont soványra fogytál akkor okozhatja. Nézz utána (bár gondolom tisztába is vagy vele) hogy a súlyod jelenleg az átlag súly csoportba esik-e nem e vagy nagyon alul táplált. 3-5kg plusz kiló egyáltalán nem kóros, csak mert a jelenlegi társadalom szerint az a normális ha egy nő csont és bőr. Nem is biztos, hogy veled van a gond, talán a férjeddel, nem biciklizik sokat mert nekik szokták mondani, hogy a heréik nagyon bemelegszenek és ezt nem szeretik a hímivar sejtek. Dohányzás, alkohol stb. káros szenvedélyek szintén lassíthatják a hímivar sejteket, így lehetőség szerint ezekkel is érdemes kicsit felhagyni/alább hagyni. Én nem fogyasztok semmi bio vagy "egészséges" kaját, eszek kolbász, zsírt, sült oldalast, gyümölcsöt zöldséget stb. szóval mindent és nekünk hamar jött a babóca, esetleg ha nem esztek húst vagy valami korlátozás van az étrendetekben érdemes ezzel is felhagyni egy ideig. Sok fogyókúrázó a cukor helyett édesítőszert használ mert kevésbé hizlal, pedig a cukorra nagyon nagy szüksége van a szervezetnek. Ha nem esztek cukrot akkor érdemes lenne egy pocit ezzel a szabállyal is felhagyni.Néha egy szalonnás rántotta, egy cukros tejbegríz, egy darab csoki stb. bele fér az ember életébe, ha mellette zöldséget, főzeléket, gyümölcsöt, halat egyaránt fogyaszt. Mivel a mensis ciklusaid abszolút átlagosak és rendszeresek így szerintem nincs semmi probléma egyszerűen csak kicsit várat magára az apróság. Jó munkához idő kell!!!!! Szerintem az egyetlen problémád, hogy nagyon szeretnéd ezt a babát és valahogyan erről kellene megfelejtkezni. Találj ki valamit ami lefoglalja minden gondolatodat, tűzz ki egy célt és ne azt hogy babád legyen. Jönni fog a baba olyan nincs, hogy nem jön!!! Jönni fog!!! Apróságom 6 hétig nem hízott egy grammot sem, teljesen kivóltam borulva, ideges voltam, sírtam, tömtem mindent csináltam, de nem hízott.Rettegtem, hogy nagyon beteg, hogy az orvos valami szörnyű kórt fog nála megállapítani stb. 3 nappal a dokihoz menettel előtt azt mondtam "kész elegem van, 3 nap múlva végre megyünk dokihoz és ő majd megmondja mit tegyek", felszabadultam a gondolattól és a babám 3 nap alatt 100g hízott. Ereszd ki a gőzt valahogyan, kiabálj egy párnába teljes erődből, zokogj valami lassú zenére, bottal üss egy fahusángot, csapj néhány tányért a falhoz, menj fuss addig amíg úgy nem érzed meghalsz vagy valami. ÉS felejtsd el ezt a baromságot, hogy nem fog jönni soha a baba!!!!! Jönni fog!!!!! Párhónap múlva azt fogod ide írni, hogy 2 csíkos a terhességi teszted!!!
2014. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaszoltal nagyon aranyos vagy jo hogy valakivel megtudom beszelni mert itt korulottem az emberek csak orulunek ha van valami bajom/problemam . Paromnak mar van 2 gyereke az elozo hazasagabol. Azert is gondoltam hogy velem van a bibi . 160 cm vagyok es 65 kg szerintem ez idealis a magasagomhoz . Teljes mertekben igazad van tulsagosan is akarom ra gorcsolok lehet ez is a baj . Igazad van mert ha van valami pl : ami bant csak magamba folytom mivel nem tudom meg beszelni senkivel sem es ez nagyon rossz. Sokszor volt olyan hogy csak ok nelkul elkezdtem pityeregni. Igazad van mindenben amit leirtal elfogok menni az orvoshoz hogy ha magyarban leszek . December meg odebb van remelem addig mar nem lesz szugsegem arra hogy elmenyek a dokihoz a jelenlegi "problemamal" . Irok majd hogy ha lesz vegre egy pozitiv tesztem :) Megegyszer koszonom szepen hogy valaszoltal jo volt most ezt kicsit kibeszelni . Tovabbi jo egeszseget kivanok neked es a csaladodnak is .
2014. márc. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!