Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri-Regol fogamzásgátlót...

Rainbow2013 kérdése:

Tri-Regol fogamzásgátlót szedek 5hónapja, szombaton (2014. 02.22) együtt voltunk a parommal es belem élvezett kétszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember óta először szeretkeztunk (volt egy kis vérzés szex után). A gyógyszer mindig este veszem be de mivel rohanosak a mindennapok nem mindig 7kor hanem pár ora elteltével vagy elobb, antibiotikumot nem szedtem a gyógyszer mellett! Szerintetek lehetséges a terhesség? 9nap múlva kéne megjonnie, de furcsán érzem magam az aktus óta, főképp reggel.
2014. febr. 26. 08:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Fogamzásgátlót szedsz, nem? Akkor miért ne élvezhetne beléd?
2014. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem voltam biztos benne, hogy a gyógyszer már 100%osan véd így, hogy nem mindig ugyanakkor veszem be.
2014. febr. 26. 09:07
 3/48 anonim ***** válasza:

Ha 5 hónap alatt nem véd a gyógyszer akkor már nem is fog, egy két óra eltérés nem számít.

Ha meg esetleg terhes is lettél, azt négy nappal az aktus után még nem érzed!

2014. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Maximum 12 órát lehet késni a bevétellel.

Viszont a Tri-Regolt csak fél évig lehet szedni, így hamarosan másikat kell kérned a dokidtól. Ha visszamész, említsd meg a vérzést, mert nem normális.

2014. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
4 napja voltatok együtt ,semmit nem éreznél még.
2014. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
1-2 óra eltérés lényegtelen, attól nem csökken a hatékonysága. Egyből meg nem érezni tüneteket.
2014. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

akkor nem kell aggodnom?

fél év után le kell cserélnem? ezt nem említette a doki.

a vérzésre azt mondta, hogy attól volt, hogy rég voltunk együtt

2014. febr. 26. 11:24
 8/48 anonim ***** válasza:

Anyám, borogass!

Nem értem, minek szed valaki fogamzásgátlót, ha fogalma nincsen ezekről a dolgokról.

Egyrészt 5 hónap után tökéletesen véd, másrészt pár óra eltérés nem számít, harmadrészt (és ez a legnagyobb vicc) szombat óta NEM lehetnek tüneteid.

2014. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatást! Nekem egészségügyi gondok miatt kell a gyógyszert szednem.... Épp emiatt nem vagyok tisztában azzal, hogy véd e úgy, hogy nem mindig ugyanakkor veszem be...
2014. febr. 26. 19:38
 10/48 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező? Én is fogigátlót szedek, iamnát. Nekem azt mondta a doki mikor el keztdem szedni, hogy menstruáció első napján kezdjem, és 10 napig még védekezzünk mellette. Az a pár óra csúszás nem számít. Nálam volt olyan, hogy délután 5 helyett éjjeli 1kor vettem be a tabit, mégsem lettem terhes. Ha furán érzed magad, aktus után kb 15 nappal csinálj egy tesztet reggeli első pisiből, akkor már biztosat mutat. Minden jót neked :)
2014. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!