Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-dik napon, délutáni nagyon...

11-dik napon, délutáni nagyon nagyon halvány ovulációs teszttel esélytelen teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kamionozik a férjem. 3 éve egyszerűen nem volt úgy itthon, hogy középidő legyen és megfoganjon a baba. Bár pontosan nem tudom, mikor lenne aktuális nekünk, de még nem volt szerencsénk. Most először vettem ovulációs tesztet, 4-kor megcsináltam, de nagyon halvány. Esélytelen igaz?
2014. márc. 9. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Terhességi tesztet csinálj ne Lh tesztet. 5 hetes terhes vagyok megcsinaltam kivancsisagbol egy lh tesztet egyik nap és teljesen negatív lett nem is látszik rajta a 2. Csík :) szóval nalam nem jött be a josteszteles. Sok sikert!
2014. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem így értettem. Szóval 11 napja jött meg a menstruációm és most kezdtem el ovilásciós tesztet csinálni.
2014. márc. 9. 18:56
 3/11 A kérdező kommentje:
És neked viszont gratulálok:)
2014. márc. 9. 18:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esély így rá.
2014. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kevés az esély, mert a pozitív ovu teszt után 24-36 órával van ovu. Azaz ha ma még negatív, akkor max. legjobb esetben holnap lehet pozi. Ha holnap pozi, akkor kedden vagy szerdán lenne ovu. Az meg már elég necces, de nem lehetetlen. Én nem szenvednék a helyedben az ovu teszttel a helyedben, ha úgysem tudtok annak alapján együtt lenni....
2014. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek, most vettem először, csak úgy kíváncsiságból. 3 év után valamihez nyúlnom kellett. Bár nem vagyok előrébb. Lehet mennem kellene vele, de én nem bírok ki 2 hetet. Szabim se lenne annyi, meg azt hiszem türelmem se, hogy ülni egész nap.
2014. márc. 9. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Idézőjelesen értettem a szenvedést:) Mert a te esetedben nem látom értelmét. Tök mindegy, hogy tudod pontosan, mikor van ovud, ha a férjed nem tud akkor otthon lenni.
2014. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mások hogy csinálják. Így csak az idő telik én beleőrülök a várakozásba, már annyira vágynék babára.
2014. márc. 9. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!bocs h nem a kérdésedre válaszolok,de elgondolkodtatott,amit írtál!

3éve nem sikerül a baba?

Szerintem lehet más okot kene keresned,mert nem hiszem,hogy a félidő elmulasztása miatt ne sikerülne!

Van akinek nem is ciklus közepén van peteerese,en menstruacio utáni 10.napon lettem pl terhes(27napos ciklusoknal)A Baratnomnek is mind2 gyermeke kozepido elott fogant jóval ..

Kivizsgalason voltal mar?

2014. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetett a megelőző napokban is pozitív, és ha ma együtt vagytok az lehet pont jó kb 4 napig. Szóval szerintem abszolút esélyes vagy!!!!
2014. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!