Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki közületek...

Lett már valaki közületek óvszerrel való védekezés mellett terhes?

Figyelt kérdés

Nem gyanakodnék még, mert kb 7-10-e körül kellene megjönnie, és gondoltam, mivel február rövidebb hónap volt, így késik, viszont már csütörtökön "megjön" érzésem volt, de semmi nem lett belőle. Tegnap szintén úgy éreztem, hogy "ma meg fog jönni", még tampont is használtam, de semmi. Azóta semmi ilyesmi érzésem nincs, és bevillant, hogy a ciklus alatt használtam Canesten krémet, talán az "bezavarhatott" az óvszer hatékonyságába. Történt már valakivel ilyen közületek, vagy akit ismertek?

Az is eszembe jutott, hogy volt pár napig barnázásom, így utólag, még ha terhes is vagyok, akár beágyazódási vérzés is lehetett. Persze tesztet is csinálok majd a napokban, ha nem jön meg, csak kíváncsi lennék, hogy lett-e valaki terhes annak ellenére, hogy nem szakadt el az óvszer, nem történt "baleset" :)


2014. márc. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én estem már óvszer mellett teherbe. Latexmentes lifestyles volt a ludas. Nem vettünk észre rajta sérülést.
2014. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehetsz terhes óvszer szakszerű használatánál, viszont azt tudd, hogy semmilyen fogamzásgátlási módszer nem tud 100%-os védelmet nyújtani!


Egyik barátnőm úgy lett terhes, hogy utólag derült ki, gyártási hibás volt az óvszer...

2014. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok :) Akkor majd kiderül :) Eddig is azt használtuk éveken át, minden oké volt, ezért lennék kíváncsi. Nem baj, ha jön a kistesó, csak kicsit hamarabb kopogtatna így.
2014. márc. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!