Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon gyógyszert kaptam és...

Hormon gyógyszert kaptam és nem jött meg! Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy terhességem amit meg kellett szakítani ,orvosról orvosra jártam!/elscseszték a mütétet és ujra akartak kaparni de semmi gondom nem volt/két hete találtam egy jó dokit aki azt mondta nincs semmi gond de azért 7 napig szedjek norcolutot hogy megjöjjön és ha esetleg kis darabok vannak is bennem ez kipucolja na ezt múlt héten hétfön abba hagytam 2 napra rá jelentkezett nagyon kevés barna folyásom ami 2 nap mulva abbamaradt és azóta nincs semmi! Ma fölhívtam a dokit este mennem kell hozzá mert azt mondta hogy annak oka van hogy nem jött meg!Most én attol tartok nehogy terhes legyek! Nem azért mert nem szeretném mert nagyon szeretém csak hogy nehogy a babonak baja legyen! nem védekeztünk hanem kiszált idöbe,tudom ez nem jó védekezési mód de gyógyszert nem akartam szedni ép a vetélésem végett gumit meg a párom nem akart!Lehetséges hogy terhes vagyok vagy az elözöböl maradt bennem valami amitöl nem jön meg???Köszönöm a segitségeteket!!
2009. dec. 14. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt este az orvosod biztos megmondja! Nyugi a sressz semminek se jó! Minden jót Neked!
2009. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen csak még messze van az este! Most mértem hogy van e lázam 37,4 nade most voltam fogászaton ahol kaptam 2 érzéstelenitöt!
2009. dec. 14. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mondott a doki?

2009. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Azt mondta a doki hogy nincs semmi gond csak ennyire épült fel a nyálkahártya hogy ennyi mensesem volt! a következö csak januárra várható valamikor! Azt hitte az orvos hogy megint terhes vagyok,kérdeztem hogy ha netán az lennék idön belül az nagy baj lenne-e éa azt mondta hogy nem!Azért várunk még pedig már most belekezdenék legszivesebben!
2009. dec. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!