Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől áll le egy 20 éves...

Mitől áll le egy 20 éves nőnek a menszesze, hogy hormon pótló gyógyszert kell szednie?

Figyelt kérdés
Eddig minden hónapban megvolt ált. 10-ke körül de ebben a hónapban nem jött meg elmentem nőgyógyászhoz ma , hogy vizsgáljon meg hátha babát várok,erre ezt a tényt teljessen kizárta és feírt nekem egy gyógyszert"duphaston-t"azt mondta ennek el kell inditania de ha nem akkor feltétlen menjek vissza hozzá.Lehet hogy meddő vagyok/lettem?Írjatok minnél elöbb
2009. márc. 26. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Dehogyis lettél meddő!!!Ez a gyógyszer majd szépen helyrehozza a ciklusod,nyugi rendbejön.
2009. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésedre konkrét választ nem fogsz kapni most tőlünk. Ahhoz, hogy kiderüljön mi a problémád, alapos kivizsgálásra van szükséged, ebben pedig az orvosod fog tudni segíteni. lehet PCO is, de az is lehet hogy most egyszer kimaradt csak.
2009. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
December körül szeretnénk intenziven próbálkozni a gyermek áldással szerintetek addigra rendbe jövök?
2009. márc. 26. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem addigra mindenképpen, ha most rendesen kivizsgálnak és rendbeteszik, ha van mit!
2009. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óh, ilyen van, ne aggódj! Ha eddig rendszeres volt, akkor ezt most csak egy pihenés, egy évszakváltás, egy kezdődő influenza, amiből nem lett semmi, stressz, stb... ilyenek okozhatták!
2009. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaza volt az egyik válaszolónak és PCOt diagnosztizáltak,
2012. jún. 26. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Sajnálom. :( Van egy PCO-s barátnőm, ő is ritka mensivel, stb, 2 babát elveszítettek, de most spontán, peteérést serkentő gyógyszer nélkül fogant nekik a 3., és vele minden rendben a pocakban! :)

A metformin tartalmú gyógyszert nagyon javaslom, és ha minden OK a hormonokkal, az inzulinnal, pajzsmiriggyel, prolaktinnal, akkor peteérést stimuláló gyógyszert, mellette persze, ha nincs időtök minden másnap összebújni, akkor ovulációs tesztet, hogy jól időzítsetek!

Sok sikert!!!

2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!