Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van eselyem a teherbeesesre...

Van eselyem a teherbeesesre 4vedekezes nelkuli szeretkezesbol?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy varjam e a meglepetest honap vegen vagy se!Nem olyan konnyu a helyzetunk,mert van egy pici gond a parommal.Nem is tudom,hogyan jott nalunk,hogy egyszercsak nem vedekeztunk tovabb.Olyan termeszetes volt,nem beszeltuk meg elore es azota se beszelunk rola csak ugy szeretkezunk.Ket het mulva jonne meg
2014. márc. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
van
2014. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esély. Nekem azt mondták, hogy természetes úton nem eshetek teherbe (hormonális és szervi problémák miatt). EGYSZER nem védekeztünk, és most itt alszik a kisfiam mellettem. :-)
2014. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már egy védekezés nélküli alkalom után is van esély. Ha nem passzol az időpont, mert nem volt akkor peteérésed, vagy ha nincs minden rendben veletek egészségügyileg, vagy ha egyéb kedvezőtlen tényező jön be a képbe, az esélyek csökkennek, de, hogy mennyivel, az akkor derül ki, mikor a mensi nem jön meg időben, vagy épp ellenkezőleg, megjön. Utóbbi esetben új hónap, új esélyek.
2014. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tok szuper,en igazabol nagyon orulnek :)
2014. márc. 11. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van rá esély. Még a megszakításos módszer sem biztonságos, főleg, ha egyáltalán nem védekeztek.
2014. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!