Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic segit teherbe esni?

Inofolic segit teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ma irta fel a nogyogyaszom mert sajnos nem jon a baba.

Tul vagyuknk egy endometriozis muteten is es igy sem.azt mondta h meg talan ez segit

Mert medo noknek sikerult teherbe esni tole.

Anyira szomoru vagyok h nem fog sikerulni ;-(

Valakinek van tapasztalata erol ?


2014. márc. 12. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Itthon nem régóta van de sorra jönnek a siker sztorik. Föleg PCOS-es nőknél. Én 1 hónapja iszom de az inozitolt és szedek mellé folsavat igy jóval olcsobb. Egyik barátnömnek dupla peteérése lett töle.
2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen valaszod.

Varok meg tovabbi valaszokat.

2014. márc. 12. 14:55
 3/8 Diosbaba válasza:
fő a pozitív hozzáállás!! én 28 napja iszom az Inofolic-ot, én is csupa jót hallottam róla, megpróbáljuk:) sok sikert!!
2014. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Es te kedves utolso valaszolo erzel vmi valtozast?

Drukolok neked sikeruljon a baba.

2014. márc. 13. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk két év sikertelenség után segített az első hónapban már!
2014. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én PCO-s vagyok, kb. két hónapja szedem az infolicot, de eddig még semmi... :( Nagyon el vagyok keseredve, de gondolom nem vagyok ezzel egyedül, ezért ha valakinek van pozitív tapasztalata, írjátok le, szerintem ezzel sokat segíthetünk egymásnak :)

2014. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En csak jokat olvasgatam itt az infolicrol es mas forumokon is szoval te sem add fel kitartas! Kivanom h neked is sikeruljon a baba.

16 het kell mire kifejti hatasat meg van idod.

2014. márc. 23. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is Pcos vagyok. 1 év próbálkozás és 3 hónap Inofolic után pozitívat teszteltem.


21 hkm

2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!