Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 18. ,19. és 20....

A ciklus 18. ,19. és 20. napján teherbe eshettem? Mert ma kellett volna megjönnie, de nem jött.

Figyelt kérdés
Nem tudom, mikor volt peteérésem.
2014. márc. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Szexeltél védekezés nélkül? Akkor igen, teherbe eshettél.


Holnap reggel tesztelj!

2014. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolkodtunk már babán, de nem szándékosan peteéréskor vagyunk együtt. Úgy vagyunk vele egyelőre, hogy ha jönni akar, úgyis jön. :)

Nem vettem tesztet, szóval holnap nem tudok még tesztelni, meg amúgy is előfordult már, hogy késett 2-3 napot, szóval ráérek még tesztelni, inkább azért kérdetem, hogy volt-e hasonló helyzetben valaki... :)

2014. márc. 10. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

En a ciklusom 22. napjan estem teherbe,szoval siman lehet.

Viszont a tesztelessel szerintem varj meg 1-2 napot.

2014. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, szóval még reménykedem. :)
2014. márc. 11. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Amikor mi megbeszéltük, hogy akkor most szeretnénk gyereket, akkor egyszerűen elkezdtünk nem védekezni, és ennyi.

A mai napig nem tudom, mikor van peteérésem, soha nem figyeltem ilyenekre, és soha nem voltunk együtt óramű pontossággal, csak amikor jól esett.

Azonnal össze is jött. Most 11 hónapos.

2014. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!