Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora hö esés a normális ha...

Mekkora hö esés a normális ha terhes lett valaki?

Figyelt kérdés

Minden nap mérem a hömet és most még pont orvosnál is voltam és tudtam h 5 én volt peteérésem és akkor együtt is voltam a párommal és utánna szépen emelkedett is a höm de megállt 36.9 nél nagyából de ma leesett 36.7re pár helyen azt írják h a beágyazodástól is lehet de nem tudom mert a mellem nagyon érzékeny lett pár napja. keddre nem várom. szerintetek lehetek terhes ?


[link]


2014. márc. 13. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes, mikor terhes lettem, a hőm esetében semmi változás nem látszott az előző hónapokhoz képest, mindig feljebb ment ovuláció napján és utána fenn is maradt még pár napig, majd visszaesett olyan 36.5-re. Ez abba a hónapba is így volt, mikor babás lettem. Kedden már érdemes tesztelni.
2014. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok.

nekem 4.-én volt peteérésem..11-12.-én görcsöltem,azt hittem megfog jönni,de elmúlt,a mellem nagyon fájt,már az is elmúlt..csak ha megnyomom akkor fáj..

reggel a hőm.:36.5 este 36.8

drukkolok neked :)

2014. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát remélem igazad van és összejön nagyon vágyunk rá reménykedek nekem csak a hasam alja szokott beszúrni néha de az se állandóan csak a cicim fáj meg mintha kicsit meg lenne puffadva és ráadáskép úgy érzem érzékenyebb is vagyok mert tnap bevertem a fejem és úgy elkezdtem sírni mint akit agyon vertek pedig nem is fájt nagyon de nem tudtam abbahagyni remélem ez már jót jelent :)

Én is szurkolok neked h összejöjön

2014. márc. 13. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem mindig ugyanabban az időben méred a hődet.
2014. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kb 5 perc eltéréssel mérem max de legtöbb esetben ugyan akkor
2014. márc. 13. 21:20
 6/11 Naombika ***** válasza:
Ez egy szep gorbe kerdezo! A cicfajdalom is jol jelent!! :) Nagyon megy a drukk!!! N.
2014. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem esélyes, drukkolok!
2014. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy látom, hogy 4.35, 5.15, 5.20, 8.25, 9.25-ös mérési időpontok vannak.

Egyébként drukkolok!

2014. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia ! ).eit vedd ki, mert későn mértél és el is tér a két szomszédjátol ! ;)

Drukkolok, nekem is 5.én volt és én is kedd-szerdára nem várom, bár nekem más a görbém ;) de szerintem esélyes lehet!

2014. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi hát reménykedek mert még nem jött meg mára nem várom de tnap ota vérfoltok jelentek meg de még nem volt igazi vérzés és a hőm most is 36.7 még nem esett le mert eddig ilyen kora már leesett 36.1 re kb. remélem szerencsét hoz a szurkolásotok :)
2014. márc. 18. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!