Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie, de nem...

Ma kellene megjönnie, de nem jött meg, teszteltem medi lab teszttel, de negatív lett. Napok óta hányingerem van. Jó ez a teszt? Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy lehetsz.a hétvégéig várj,akkor tesztelj.nem tudom,nekem lett két medi-lab pozitívom,még sem volt baba:-((személy szerint,én nem szeretem ezt a tesztet!
2008. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A medi lab teszt nekem minden hónapban pozitívat mutat mégsen vok terhes! :-((( Pedig megfogadtam,hogy többet nem veszek ilyen tesztet. Természetesen lehetsz babás,de még korai volt tesztelned! Várj még pár napot vele sztem! A hőd mennyi? A hányinger meg sztem még korai ebben a szakaszban,az később kb a hatodik-hetedik héttől szokott jelentkezni! Reméljük,hogy neked sikerűlt. Sokan azt mondják,hogy a gabriel teszt az megbízható,hát nekem az is halványan két csíkot mutatott egy párszor,és akkor sem voltam babás,pedig már négy éve próbálkozunk!!!! Sok sikert:-)))
2008. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!