Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januárban szedtem be az...

Januárban szedtem be az utolsó szem fogamzásgátlót, azóta semmi vérzésem? (lejjebb lennt. )

Figyelt kérdés

Dianille-t szedtem kb 2,5 évig. Azelőtt Lindynette-t 2 évig. Februárban, csak barnáztam de nem véreztem. Most márciusban semmi,csak görcsölgetek.

Peteérésem így lehet szerintetek? Hónap közepén, vagyis mikor nekem szokott, jelentkezett fehér folyás ebből következtetek, hogy volt. Gumival védekezünk,de nem mindjárt húzza fel Párom, hanem a vége felé.

Nem az a kérdés, hogy ebből mi vagy ki lesz, hanem, hogy így is van-e peteérésem, ha nincs vérzésem? Görcsölgetek pár napja, de semmi barnázás, semmi vérzés. Hagytam már abba a gyógyszert még ezelőtt a 2,5 év előtt 3 hónapra, de akkor rendesen megjött. Most semmi. Köszönöm a válaszokat, bocsi, hogy hosszú voltam! (24év)



#fogamzásgátló #január #pezeérés #nincs vérzésem #gumu #dianielle
2014. márc. 16. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene nogyogyaszhoz menned! Mert ha nem vagy terhes vmi gond van h nem jon meg a verzesed! En biztos nem halogatnam!

Jobb ha kivizsgalnak mert vmi oka annak van h nem akar megjonni.

2014. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is csinálj egy tesztet. Ha negatív, irány a nődoki (ha pozitív, nyilván akkor is :D). Én 4 évig szedtem tablettát (3 félét is), abbahagyás után 60 napig nem jött meg, utána 40 napig, 38 napig stb. Lassan 2 éve hagytam abba, most már nagyjából 27-29 naponta jön meg előtte barnázással (bár sajnos köze nincs a tabletta előtti 28 napos tankönyvi ciklusomhoz). Baba még nincs, pedig nagyon szeretnénk, csak sajnos a tabletta úgy elállította a hormontermelésem, hogy azóta sem jött helyre :(
2014. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat!

Mindenféleképpen elmegyek dokihoz. Mostanra már nagyon görcsölök remélem lesz valami :-) Akkor pete érés sincs ilyenkor (amit feljebb kérdeztem). Sajnos nem tudom, h van e ha volt feh3r folyásom akkor. Idén lesz esküvőnk szóval az se baj ha baba lesz.

2014. márc. 16. 12:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött :-) Ezek szerint nem kell várnom hónapokat a gyógyszer leállasa után. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!