Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció vagy korai vetélés...

Menstruáció vagy korai vetélés? A teszt még kimutatná utána?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!5 nap késés után megjött,ez a második vérzéses nap,sötét és a megszokottnál több vérrel.Mi lehet ez?Most késett először ennyit és fura ez,nem tudom eldönteni,menstruálok-e vagy pedig vetélek.Nem volt pozi tesztem,orvos se látott még semmit.Ilyen esetben el kell mennem magam megnézetni?És látná,ha vetélés volt,azt meg tudja mondani?Ki volt hasonló helyzetben?Esetleg ga terhesség volt,még megmenthető? Nagyon szépen kérlek írjatok,el vagyok keseredve.. :(

2014. márc. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, azza a különbséggel, hogy én pozit teszteltem. 3 nap késéssel megjött, nagyon sok vérrel és iszonyatos görcsökkel. Szerintem ha negatív lett a teszted akkor nem voltál terhes. Bár én a helyedben most csinálnék egy tesztet. Mikor tesztelrél és mit mondott a doki?
2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, 1es vagyok, velem 1,5 hete történt.
2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig negatívat mutatott a teszt akkor most sem lesz pozitív. Ez igaz az orvosra is, he eddig nem látta a terhesség semmilyen jelét, akkor ezután sem fogja. A legvalószínűb hogy valamiért megcsúszott a ciklusod, azért késett (rengeteg oka lehet).

Sajnálom.

2014. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
múlt hét csütörtökön csináltam tesztet egy szellemcsíkkal :/ pénteken orvos,ő nem zárta ki a terhességet,de azt mondta nem lát semmit,szombaton vérzés,nem túl erős görcsökkel,ma is tart.lehet,hogy csak csúszott a menses,mindenesetre csinálok még tesztet,szerintetek menjek el orvoshoz,ő meg tudja állapítani,hogy melyik?
2014. márc. 16. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugtasd magad menj el nyugodtan, de szinte biztos hogy nem fogják tudni megmondani. Vagy megnyugtatásként annyit mondanak, hogy nem tudott rendesen megtapadni, de az meg szintén nem látszik az ultrahangon.

Próbálj meg lelkileg továbblépni és a következő ciklusban megint próbálkozzatok.

Sok sikert nektek! Szorítok, hogy összejöjjön.

2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!