Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 24-re nem várom,...

Március 24-re nem várom, mikor teszteljek leghamarabb? Nektek mikor mutatott már pozit a tesz?

Figyelt kérdés

Ti mikor teszteltetek leghamarabb pozit? :)


Tudom, hogy a nemvárt napja előtt nem biztos, hogy mutat valamit, de én szeretnék tesztelni. :) Mikor érdemes leghamarabb? Úgy éreztem, hogy 7-9 körül lehetett valahogy peteérésem, szombaton meg volt egy kis rózsaszínes elszíneződés a wc papíron, és párszor belegörcsölt az alhasamba, időben ha nézzük, ez lehetne beágyazódás is akár. Múlt hónapban ilyenkor már kínoztak a PMS tünetek, most semmi. Talán annyi, hogy pici hányinger, de inkább szédülés reggelente.


Köszi a segítséget!



2014. márc. 17. 09:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy néha érzek ilyen húzó érzést a köldökömnél. Ezt se éreztem máskor még :)
2014. márc. 17. 09:22
 2/15 anonim ***** válasza:
25-nél hamarabb ne tesztelj. (Előfordulhat, hogy még annál is később lesz pozi. Nekem a nemvárt utáni 4. nap reggelén lett csak nagyon halvány pozitív a 10-es teszt)
2014. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem várt után 2 nappal lett halvány pozi. Ha úgyis tesztelni szeretnél, akkor nem mindegy amúgy? :) Ha korán tesztelsz, akkor vagy kimutatja, vagy nem, vagy olyan halvány, hogy nem tudod eldönteni és akkor jöhet az újabb kérdés, hogy más hogyan látja, elkezdődhet a trükközés a negatív képpel, stb. Ezek után pedig még simán megjöhet és az nagyon-nagyon nagy csalódás... Szóval szerintem várj legalább 24-ig. Én is teszteltem nem várt előtti napon, mert nekem elviselhetőbb volt a tesztből megtudni, hogy nem sikerült, mintha csak simán megjött volna. De nem jött, így két nap múlva újra teszteltem. Kellemes meglepi volt! :) Elvileg amúgy a sikeres aktus után kb. 14 nappal talán már kimutatja a teszt.
2014. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem várt után 4-5 nappal, akkor már biztosra kimutatja, szerintem elötte felesleges.
2014. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor várok még 1 hetet :)
2014. márc. 17. 10:11
 7/15 Naombika ***** válasza:

En is 24-re nem varom!!! :) En sem tervezek elobb tesztelni..mar tul sokat csalodtam!

Na de majd most remelem mind a kettonknek dupla csikos tesztjei lesznek!

Irj majd meg hogy hogy vagy!? Nalam van gorcsolgetes, szedules, es hangulat ingadozas... Meglatjuk mi sul ki belole! N.

2014. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 3 nappal a nem várt előtt teszteltem és nem halványat :)

Előtte en is csalódtam 2*, de nekem voltak tüneteim ami arra késztetett, hogy teszteljek hamarabb :) persze tiszteltem a nem várt napján is meg jóval utána is , biztos ami biztos.


Drukkolok Nektek!


9+5 hKm

2014. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi :) Akkor lehet ellövök egy tesztet szombaton...max. nem csalódok még előre :) reménykedni fogok akkor a későbbi poziban :)


Nekem is van szédülés, az napközben is elég sűrűn, meg este lefekvéskor. Hányinger az reggel, főleg éhgyomorra, akkor nagyon rossz, pedig sose szoktam megérezni. Néha nekem is görcsöl, de inkább ilyen húzó érzésem van a köldökömnél, és néha belenyilall a hüvelyembe fentről lefelé. Hirtelen ennyi jut eszembe. Meg hogy nincsenek PMS tüneteim, pedig mindig szoktak, már 1,5-2 héttel előre. Párom szerint a mellem nagyobb lett. Én is észrevettem, de nem akartam neki mondani, mert néha már kicsit rosszul van tőle, hogy mindig valami új tünettel előrukkolok. :) Múlt hónapban nagyon beleéltem magam, minden tünetet terhességnek tudtam be, és a végén nem voltam az, és most már elég szkeptikus. Azt mondta, hogy amíg nincs pozi teszt a kezében, nem hiszi el. :)

2014. márc. 17. 17:52
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Becsatlakozom én is :D Ti mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 15 próbálkozós hónapunk :( 28.-ra nem várom de nekem már olyan fura tüneteim vannak tegnap reggel rosszullét, hányinger; szombaton fájt a derekam, belenyilallt a hüvelyembe nem tudom mitől, ovus fájdalmai szerda-csütörtökön volt legszívesebben már most azonnal tesztelnék
2014. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!