Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát. Vettem 7 napra szóló ovulációs tesztet a cél érdekében. 15-én kezdtem el használni (szombaton). Akkor nagyon halvány második csík volt. Pénteken és vasárnap voltunk együtt a párommal. Hétfőn lett ugyanolyan erősségű a második csík, mint az első, és kedden biztosan ovulációm volt, mert bő átlátszó váladékom volt, de tegnap este már picit halványabb lett a második csík. Tehát valószínűsíthető, hogy a vasárnapi együttlét után, ha kedden volt ovulációm még terhes maradhattam? Egyébként ovulációig ittam a cickafarkfű teát, most elkezdtem a palástfűteát és szedem az Elevit multivitamint is. 30/N.
2014. márc. 19. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem van esely :)
2014. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!