Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most ebben a hónapban...

Akkor most ebben a hónapban mi történt? Akkor most nincs is pém?

Figyelt kérdés

Márc. 6 volt az utolsó mansim első napja, 13-tól mérem a hőmet ami eddig nem változott se le sem pedig fel. 17-18-19.-én ovuteszteltem csatolok képet:


[link]



2014. márc. 19. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel az első a legerősebb, aztán fokozatosan halványodik, lehet, hogy még előtte megtörtént a peteérés. Mondjuk 16-ról 17re. De ez csak tipp.
2014. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetett 16.an viszont az elég korai.Hacsak nem rövidebb ciklusaid vannak.Hany napra szokott megjonni 25-26?
2014. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen 25 naposak. de a hőm nem változott az nem jelent semmit?
2014. márc. 19. 13:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid ciklusoknal esélyes,hogy 10-12.nap között megtörténik az ovu.

A hődnel az lenne a mérvadó,ha látnád a 9.utan volt e esés majd emelkedés.Most errol mar lecsusztal,igy nem lehet megmondani.

Az normális,ha utana egyenletes,viszont ha sikerült a baba akkor ujra esni fog egy picit,majd emelkedni ciklus vege felé.

Ha nem jönne most ossze köv hónapban előbb kezd mérni!

2014. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig látszik a peteérés a hőn. És mivel mégis csak volt (ha nem is legerősebb) csík a 17-i teszten, ezért szerintem mégiscsak volt peteérésed. És a 16-a nem volt korai ilyen rövid ciklusnál.
2014. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
13.án és 17.-én voltunk együtt akkor ha volt pém az jó ugyebár!? az érdekes az egészben hogy most érzem úgy magam mindha pém lenne.
2014. márc. 19. 14:23
 7/12 A kérdező kommentje:
35.8 a hőm nem alacsony ez egy kicsit??
2014. márc. 19. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Az oviteszt lehet poz. anélkül, hogy kiszabadulna a pete. Ha nem szabadul ki a pete, nincs sárgatest, nincs progeszterontermelés, ami megemelné a hődet, így az alaphőd marad ugyanolyan, hiába volt poz. az ovuteszted! Ha késik nagyon a baba, akkor középidőben érdemes UH-gal megnézni, mi a helyzet és egy hormonsor megmondja, van-e valami gond a hormonokkal...
2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ma reggel mértem a hőm és 36.3 volt tehát emelkedik ez már a mensi miatt van?
2014. márc. 21. 07:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Már megint munstruálni akarsz ? Túl sok lenne havonta kétszer. Nekem minden honapba szinte ugyanazon dátumon jön meg esetleg pár nappal elöbbvagy kásöbb.
2014. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!