Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot hány nap múlva van...

Qundi18 kérdése:

Jó napot hány nap múlva van beágyzodás? Bnőmmel kipróbáltuk óvszer nélkül nem mentem el benne semmi ilyen 3 mozdulatot voltam benne de félünk hogy valami baj történt. Az első hónapban mik a jelek? Csak normális választ kérnék

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
a beágyazódás az aktus után 5.-12. nap valamelyikén történhet meg. Mivel minimális ideig tetted be a barátnődbe óvszer nélkül, nagyon minimális az esély a terhességre. Az első jelek egyike az elmaradó menszesz, de lehet még hányás, hányinger, szédülés, mellfeszülés, szagérzékenység, kívánósság.
2012. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és a beágyazódás jár pecsételő vérzéssel ugye vagy rosszul tudom??

mert az "aktus" után 2 nappal ment a hasa szédült és hányingere volt!

2012. jún. 29. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
utána két nappal még semmi tünete nincs, akkor még nem ágyazódott be a petesejt! az mástól lehet. csak akkor kezdjetek el félni ha késik neki, a többi tünetet ne vegyétek figyelembe, mert az másmiatt is lehet, nem feltétlen baba miatt
2012. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmm értem.

hát most 4.-én kell h megjöjjön bnőmnek remélem hogy meg is fog:$

2012. jún. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!