Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szasztok! Február 13.-án volt az utolsó mensim, 31 naposak a ciklusaim. Március 16.-án kellett volna megjönnie, azaz 3 napja, de semmi.A párommal nem védekezünk sehogy, megszakítással sem. Tegnap és ma teszteltem, de mind a kettő teszt negatív lett. Mióta meg kellett volna jönni enyhén szurkál a hasam, fáj a derekam és émelygek is kicsit. Szerintetek mikor érdemes még egy tesztet csinálni, 1 hét múlva már ki kellene mutatnia, nem? Nektek hány napra mutatta ki a teszt? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. márc. 19. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetett később is ovu, meg sok minden lehet sajnos..egy hét múlva javaslom én is.:)
2014. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy hős vagy, ha kibírsz 1 hetet tesztelés nélkül :) Én 2 naponta csinálnám...
2014. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Nem akarok sűrűn tesztelni, mert ha negatív akkor elkeseredek.. 1 hét múlva meg már csak kimutatja ha terhes vagyok :)
2014. márc. 19. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Én maximum 3-4 napot várnék, 1 hetet biztos nem bírnék :D

Akkor már remélhetőleg kimutatja, se 1-1,5 hétre ra már biztosan!


(Nekem korábban mutatta ki a teszt, h + )


Drukkolok!!!

2014. márc. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira azt erzem, h babas vagyok.. Nem birtam es reggel teszteltem negativat :( Probalkozzak meg?
2014. márc. 20. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj majd megint 2-3 nap múlva, ha nem jön meg. De mindenképpen most már menj el egy nőgyógyászhoz!


Drukkolok, hogy bábás legyél!!


10hkm

2014. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Én meg gratulálok! :)
2014. márc. 21. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, voltam dokinál. Megvizsgált és mondta, hogy puha a méhem, vagy meg fog jönni vagy korai terhesség... Azt hogy meg akarna jönni egyáltalán nem érzem. Viszont vasárnap reggel is csináltam egy tesztet , negatív. Jövőhéten kedden kell vissza mennem a dokihoz terhességi teszttel. Most akkor mi lehet? Tüneteket talán észlelek.. Fáradtság, derekam leszakad,zabálási rohamok, olykor étvágytalanság.. De nem hiszem, hogy terhes vagyok, a teszt biztos kimutatta volna.. Vagy nem? Vagy szerintetek mi a franc van? :(
2014. márc. 25. 17:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és a hányinger is rám szokott jönni...
2014. márc. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!