Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeresek a ciklusaim,...

Rendszeresek a ciklusaim, vagy ez már rendszertelen? Kép: ciklus diagram.

Figyelt kérdés

Ma találtam rá a ciklus.hu erre a ciklus diagramra és eddig abban a hitben voltam hogy szabályosak a ciklusaim átlag 26 napra szokott megjönni ( a ciklus.hu számítása szerint is). Ahogy a diagramot elnézem olyan össze vissza hol 25 nap hol 26 hol 31 stb.

Eddig nem mertem semmilyen teát vagy pl. barátcserjét szedni mert féltem összezavarja. Szerintetek ezt is összezavarná vagy ez már rendszertelennek számít és lehet be lehetne állítani pontos pl. 28 napra? Vagy inkább ne kísérletezzek? 1 éve próbálkozunk. Kedden megyek dokihoz ez ügyben. Köszi

[link]



2014. márc. 20. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ez rendszeres a nök nagyobb részének nem mindig ugyanannyi napra jön meg, ettöl még nincs semmi bajuk. De mivel 1 éve nem sikerül a baba igy lehet probléma de nem ez utal rá. lehet fizikai oka is pl elzáródás, lehet hormonális is (sokaknak pontos amellett is a ciklusa) de lehet a párodnál is a probléma. Mindneképp ki kell vizgsáltatni, de mint irtad ez egyáltalán nem mutatja azt hogy tuti gond van nálad.
2014. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor legalább ez rendben van!
2014. márc. 20. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendszertelennek akkor mondható, ha 2-3-4 havonta (vagy esetenként még ettől is ritkábban) jelentkezik csak a menstruáció.

Pár napos eltérés esetén még nem számít a ciklus rendszertelennek.

2014. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!