Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal este együtt voltam,...

A párommal este együtt voltam, időben kihúzta de a kezéről került a hüvelybe sperma. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
HA reggel újra együtt voltunk. Persze megint kihúzta, de lehetséges e hogy az előzőleg kézről a hüvelybe került spermák épp a ma reggeli szextől értek célba? Ráadásul volt ovus vérzésem is. Pont a "legjobbkor"

#teherbeesés #sperma #ujjazás #kézről #ovulációkor
2014. márc. 20. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
van rá esély már csak azért is mert megszakitással védekeztek. Máskor is van ovus vérzésed vagy scak most volt?
2014. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korábban volt néha, aztán sok hónapig nem, és most meglepetésemre igen. Tudom hogy most van ovulációm. Tehát esélyes, ha kicsi is?
2014. márc. 20. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, eselyes. S ha erre nem tudtad a valaszt, akkor tessek fokozottan vedekezni, fiatal lehetsz még..

(nem bantasbol mondom, joszandekbol)

2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, 2 hét múlva kiderül. Pont akkor volt ovulációs napom.
2014. márc. 24. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtartanad? Es igen lehetszt terhes nem tudom ez mennyire jo hir neked?
2014. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg! Ha esetleg besikerült akkor marad.
2014. márc. 24. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh akkor jo:) nagyon jol erzem magam mikor egy becsuszott babanak nem abortusz a vege :)
2014. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem lettem terhes. De most hátha!!!
2014. ápr. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!