Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kora terhességi tünetek...

A kora terhességi tünetek összefüggenek azzal, hogy utána milyen nemű lett a baba? Tapasztalatokat, véleményeket írnátok.

Figyelt kérdés
(Pl.nekem az elsőnél kevés rosszullét, frissen facsart narancslé kivánasa kislány lett.most más tüneteim vannak.)

2014. márc. 22. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a gyerek nemének semmi köze a terhességi tünetekhez.


Nálam.


Elsö gyerek: folyamatos hányás, rengeteg citrom (ez maradt meg bennem) - kislány lett

Második: gyakorlatilag egyetlen egyszer hánytam, megörültem a húsos ételekért, a gyümölcsöt nem igazán kivántam - kislány lett

HArmadik: ugyanaz, mint az elsönél - kisfiú lett

Negyedik: ugyanaz, mint a másodiknál - kisfiú lett

2014. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Nekem minden tünetem, plusz még a kínai naptár szerint is fiam lenne, de közben kislányt várok. 50-50%, kár ilyenek alapján jóslatokba bocsátkozni.
2014. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze a tüneteknek a gyerek neméhez.

Ez terhesség függő, nem nem függő. Tehát lehet valakinek 3 lánya, mégis az összessel más-más jellegű tünetei lesznek.

Én is hallottam már erről, hogy aki nagyon hányingeres, hányós, émelygős, illetve édeset kíván, annak lánya lesz. Illetve aki fiút vár annak a mende-monda szerint nem igazán jellemző a rosszullét és inkább a sósat vagy savanyút kívánják.

Na ehhez képest, én a terhességem alatt végig édeset kívántam és szinte, rövid megszakításokkal az egész terhességemet végighányingereztem, végighánytam. Fiam lett.:)

2014. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm akinek bejöttek ezek a dolgok, nálam nem igazán.

Kisfiamat vártam, nem hánytam, nem émelyegtem, a sós helyett az édeset kívántam töménytelen mennyiségben. Pedig ez nem fiús jellemző. :) Nem szabad az ilyesmire adni.

Bár én is örülnék ha ezek alapján lehetne tudni a baba nemét mert akkor most biztos lehetnék abban hogy kislány várok, ugyanis 5 hete émelygek, kívánom a narancsos dolgokat és inkább az édeset eszem mint a sósat.

2014. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénenként változó.

1. gyerek: csak émelygés, mellfeszülés, "mindjártmegjön" érzés, édesség utáni vágy. Kislány lett.

2. gyerek: rettenetes rosszullétek, napi kétszeri hányás minimum!, narancs utáni vágy minden nap!. Kisfiú lett.

2014. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ÉN rettentő rosszul vagyok ezzel a másodikkal.Hidegrazas, folyamatos hányinger ami egész nap tart, túlzott izzadas..hogy csak párat említsek.
2014. márc. 25. 18:44
 7/7 A kérdező kommentje:
De most is kislány:-)
2014. aug. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!