Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nap késés után 2 napig...

Egy nap késés után 2 napig tartó minimális menstruáció, majd utána xepil tesz negatív. Lehet mégis baba, vagy kizárt?

Figyelt kérdés
Keddre nem vártam,nem is jöt,szerdán akartam venni tesztet,de reggel 'megjött',de a tamponnak csak a bal oldalán volt minimális barnás vér,meg csütörtökön is,pénteken meg semmi.ma reggel csináltam egy x-epil tesztet,de full negatív.szerintetek mi lehet ez?nekem 5 napig szokott tartani a menstruációm.ja,és a melleim érzékenyek.ez mensire el szokott múlni.úgy vágyom már egy babára.
2013. máj. 25. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha késöbb volt peteérés akkor esetleg előfordulhat, de sajnos nagyobb az esély rá hogy valami más probléma van. vagy volt.
2013. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt. Megvolt két napig aztán semmi. Teszt egyértelműen negatív lett viszont két hét múlva ultrahangon már volt petezsák.

Lehetséges a baba, de nem biztos.

2013. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. En is keddre nem vartam. Tegnap kezdodott vmi minimalis mensi szeruseg ejjel semmi es most sem. Ciciim majd leszakadnak. Csut csinaltam tesztet, de negativ. Fogalmam sincs mi lehet ez, gorcsolni sem gorcsolok :/
2013. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.remélem kedves második,h.énnekem is,meg a kedves utolsónak is olyan szerencsénk lesz,mint neked.gratulálok a babához.
2013. máj. 25. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen:) Drukkolok nektek és ne legyen semmi más baj.
2013. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Furcsa a női test, furcsán gyönyörű:)

Minden előfordulhat. Van aki vérzik terhessége alatt, nyílván nem erősen, s van aki nem:)

Nekem a nem várt után 6 nappal volt erős pozitív, de én akkor teszteltem elsőnek, mivel mindig késett, és ugyanúgy görcsölt a hasam mint ha megjönne, így teljesen betudtam annak, hogy csak késik:)

De aztán a 6.napon furcsán voltam, így vettem tesztet ami pozi lett:)


Reméljük az lesz amit Te szeretnél:)

22+1hkm

2013. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és kedves harmadik, azt szeretném kédezni lett-e baba, mert most ugyanebben a cipőben járok.

Előre is köszönöm! :)

2013. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos,és még azóta sem. :(
2013. dec. 19. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Azért fel a fejjel! Majd a következő hónapban!

Amúgy dokinál voltál?

Nálam a tünetek enyhültek, valszeg menstruáció volt.

2013. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok ugyan igy vagyok 1 napott késett 22re vártam nem jött 23.án jött 24 én este már semmi nem volt nem teszteltem még de fáj a fejem hangulat ingadozásom van és meg kivánok bizonyos kajákat és fáradékonyabb vagyok mint átlagosan
2019. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!