Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki közületek lányok,...

Volt valaki közületek lányok, akinek sikerült a lombik, úgy, hogy ET+10. napon az otthoni teszt negatív lett, viszont a vérvételen emelkedett hcg- szintje volt?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem 12,5-es hcg érzékenységű teszttel, sajnos negatív lett. Ez a 3. lombikunk, reménykedhetek még, hogy hétfőn a vérvételen mégis pozitív eredményt kapok? Ki mikor tesztelt és volt akinek negatív otthoni teszt után mégis sikerült? Köszönöm!

2014. márc. 22. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ET+9. napon az otthoni 25-ös teszt már mindig pozitív volt reggeli vizeletből. Hat lombikom volt, ebből kettő sikerült. Az ET+9. napi teszt még sosem "csapott be".
2014. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nekem is ez a megérzésem, ezek a tesztek már nagyon megbízhatóak :( ( a kérdező )
2014. márc. 22. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem ET.+10.nap már a 25-ös teszt is pozitív volt, ha sikerült, most legutóbb már ET.+6-nap pozitív lett, 27 hetesek vagyunk. De, hogy írjak bizony ellenpéldát, ahova én jártam, az esélytelenek nyugalmával ment egy lány (levelezünk),mert negatív lett otthon a 10-es tesztje, másnap az intézetben reggel pedig pozitív, jelenleg 16 hetes kismama. Tehát igen, lehetséges. drukkolok!
2014. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ET+11. napon (5naposak voltak) volt az eredményhirdetés, babonából nem csináltam tesztet, és véreredményből tudtuk meg, hogy sikerült.

Másnap reggel, csak hogy legyen már végre egy két csíkos tesztem, emléknek, csináltam 25-össel, és az még mindig negatívat mutatott, mondjuk nem is volt az egekben a HCG-m, mégis gyönyörű kisfiú lett belőle. :)


Drukkolok, írjál majd.

2014. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma volt a hcg vérvétel, sajnos nem sikerült ez sem, pedig a 3. lombikunk volt. Ezek szerint az otthoni tesztek tényleg jók, nem csapnak be..... Azért köszönöm a válaszokat! Nektek jó babázàst, Nekem sajnos még várnom kell vele.
2014. márc. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!