Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy valt be az Infolic...

Kinek hogy valt be az Infolic por?

Figyelt kérdés

En 10. Napja iszom. Eleg vekony a mnyham sajnos .mensesem nem volt feb 9 ota.

Infolic portol a 8 napon volt par csep ver es tegnap este is ket csepp.

Most mi tortenhetet? Ovulaciora gyanakodom?


2014. márc. 22. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos lene a tapasztalatok valaszaitok.
2014. márc. 22. 16:47
 2/5 anonim válasza:
Mi éveket vártunk babára. Már a Káliba volt időpontunk, de mondta a nőgyógyászom, hogyha tehetem az inofolicot kezdjem inni, mert a Káliba is fogják mondani. Egy hónapja ittam, és pozitív lett a tesztem. Kiderült ráadásul, hogy hárman vannak. Azt nem tudom, hogy ez segített-e vagy nem, mert én a progreszteron krémet is legalább egy éve használtam már és a párommal együtt két hónapja Varga gyógygomba kivonatokat szedtünk. Nekem egyébként rendben volt a menstruációm és a méhnyálkahártyám is.
2014. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod.

Meg varok valaszokat .

2014. márc. 23. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklusnapon vagy?Vékony nyálkahártyára kaptad?
2014. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Feb.9- en volt parnapos maszatolasom de epp ezer mer vekony a mehnyalkahartyam.azota semi.tegnap este is volt torles utan kis rozsaszines vmi hat nemtudom mi akar lenni lehet megakar jonni probalkozik a szervezetem segithetet az infolic.
2014. márc. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!