Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen "praktika" vált...

Kinek milyen "praktika" vált be, hogy hónapok/évek után végre összejött baba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. teákra, méhpempőre, vitaminra (párodnak is) stb. minden érdekel. Általános vizsgálat és vérvétel szerint minden ok nálam, de komolyabb körültekintőbb vizsgálat még nem volt. Rendszeres a ciklusom, 1-2 nap eltéréssel jön meg, van peteérésem, jókor vagyunk együtt, használom ovutesztet, de a baba nem akar jönni. Ez lesz a 9. hónapunk és egyre jobban kétségbe vagyok esve.

Légyszi ne írjátok az hogy ne görcsöljek rá, mert mindenki ezzel jön. Vagy mondjátok el hogy hogy kell nem rágörcsölni...most is szabadnapom van és ülök a gép előtt és itt olvasgatok, mert tudom sok sortársam van itt. Ez a téma érdekel, pedig próbálom a gondolatimat elterelni. Minden tanács érdekel! :) Köszi


2014. febr. 18. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

4 evig kuzdottunk kezeltek engem, idozitett szex, homerozes termeszetgyogyaszat, mehpempo 2 veteles, 2 naponta szex (a vegen mar parom gyulolte az egyuttleteket mert kotelezo es teljesiteni kell!) stb stb stb...

A sikert meghozta hogy feladtam es szartam bele! Sportolni kezdtem szabadidomben, tokeletes testet akartam, hogy ujra szep lehessek...

Feladas utan a 2.honapban varandos maradtam..

Szexeltunk mikor jol esett, nem figyeltem ra hogy csipot magasra, nem volt gyertya allas szex utan pedig nagyon elore hajlik a mehem...

14 hetes varandos vagyok!

Igy kell kizarni ezt a dolgot!

2014. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 hónapot vártunk a babára, mert az elején én is teljesen rágörcsöltem. Aztán muszáj volt változtatnom ezért a szabadidőmben inkább eljártam sportolni és blog írásba kezdtem, hogy teljesen eltereljem a maradék időmben a figyelmemet. Így jött össze a baba 10 hónap sikertelenség után.

A tanácsom: kösd le magad mindegy hogy mivel, de még véletelnül se legye köze a babákhoz, terhességhez, családtervezéshez.

2014. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
avivát próbáltad? Az sem segített?
2014. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

ami nekünk bejött 9 hónap után: sok szex (tényleg rengeteg, sokkal több, mint amennyit javasolnak és vad, kísérletezős), komoly vitaminkúra mindkettőnknek, méhpempő és sok mozgás.

plusz próbáld meg élvezni a kísérletezés időszakát. nekem ez bevált, nem feladatként tekintettem rá, hanem kalandként.

ja, és ne úgy fog fel, hogy ez valami olyan teljesítmény, amit mindenképpen véghez kell vinni. ez ugyanis inkább lutri...

2014. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! próbálom lekötni magam csak még nem tudom mivel. Az aviva tornát még nem próbáltam, nem tudom hogy online esetleg meg lehetne-e tanulni. Kisvárosban élünk itt sajnos nincs ilyen oktatás még a könyéken se. Régen volt egy bakteriális hüvelygyulladásom amiből majd egy év volt amíg kigyógyultam, ez volt 2011 és 2012ben már sikerül végre megszabadulni tőle. Ennek kapcsán jutott eszemben hogy nem-e záródhatott-e el a petevezetékem. Szerintetek hüvelygyulladástól elzáródhat? már mindenre gondolok hogy miért nem jön össze.
2014. febr. 18. 14:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem jött be a ne agyalj rajta. mi lassan 5 éve vérjuk a babaát ebben az 5 évben volt másfél év amig egyáltalán nem törödtem vele mert uj célok lettek és belefáradtam, de nem védekeztünk, akkor sem lettem babás. (PCOS vagyok).

Akinél van valami gond ott hiába nem agyalsz rajta, pl egy elzárodással küzdö nönek akkor sem lesz gyereke spontán ha meggebed vagy egy rossz spermaképpel rendelkezö férfi mellett megintcsak nem ez számit mennyit agyal rajta az ember. Gondolj bele akinek lombikja vagy inszeminnációja van annak az a 2 hét amig kiderül sikerült-e csak erröl szól, ha akkor nincs valaki rákattanva akkor soha. Mégis mennyi kezelés sikerül.

Ha a párod még nem volt vizsgálaton akkor minél elöbb menjen el. fölösleges várni tovább.

2014. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én még mindig az avivára szavazok, szerintem utazz el valahová, tanuld meg a módszert és alkalmazd. Nagyon sok esetben segített már (például elzáródásoknál is)
2014. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 evet vartunk a babara. Es lehetetlen kivitelezni, hogy ne gorcsolj ra. Mindenki ezt ajanlotta, de tudod, ok nem tudjak, hogy milyen egy baba utan vagyakozni hosszu ideje. En vegig ezen agyaltam es osszejott!!!!!! Talan amit valtoztattam elotte, az a rendszeres sport. A munkam nagyon stresszes volt, igy eljartam aerobicra lazitani. Lehet hogy ez segitett, nem tudom. Mindenesetre egy alaposabb kivizsgalas sosem art... :) hajra!
2014. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, olyan jó lenne már ha összejönne. És nálatok volt valami gond? természetes úton jött össze?
2014. febr. 18. 18:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi évek óta akartunk babát de nemjott össze.Kivizsgálások megvoltak,mindkettőnknel rendbe volt minden.Aztán az orvosom felajánlotta hogy menyjek el laparoszkopiara.A műtét során sem találtak semmit.Aztán a következő hónapban elkeztem szedni az E vitamint,párom is szedte de ő még szedet hozzá coenzym q10 vitamint is.3dik hónapban már nemjott meg.Esetleg probaljatok ki ezeket a vitaminokat (meddősegi központban ajánlottak) és kívánom a gyermekaldast :)
2014. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!