Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem latszik mostmar a...

Miert nem latszik mostmar a terhes csik csak nagyon halvanyan, ha a reggeli elsonel teljesen egyertelmu volt?

Figyelt kérdés
Felek,volt mar egy vetelesem es nem szeretnem,ha megismetlodne :( Azt mondtak a paromnak,hogy most nagyon kicsi az eselye,hogy gyereket nemzen,ezert is csinaltuk vedekezes nelkul.Viszont ebbe a honapban ereztem,hogy valami mas.Teszt pozitiv.Csoda,megis felek
2014. márc. 25. 08:33
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy fals eredmenyt kaptam volna,de azt meg hogyan?
2014. márc. 25. 08:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi de nekem nem egyértemű a kérdésed. Két tesztet csináltál egyet első vizeletből ami jól láthatóan pozitív volt és csináltál egy màsodikat, ami már nagyon halvány és nem teljesen egyértelmű? Vagy egyetlen tesztet csináltál ami először jól láthatóan pozitív volt de száradás után kivilágosodott?

Tudnál képet belinkelni róla?

2014. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 tesztet csinaltam,egyet reggel elsobol,a masodikat most 4.vizeletbol amin mintha latnek valamit,de nem egyertelmu...
2014. márc. 25. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez esetben nincsen semmi gond, nyugodj meg!

Az első teszt azért volt egyértelmű pozitív, mert a reggeli első vizelet a legkoncentráltabb (ugye az ember éjszaka álmában nem iszik), ezért ebven nagyobb mennyiségben van hcg. Ahogyan a nap folyamán iszol, a vizeletedben hígul a hcg koncentrátum ezért lett a 2. teszt halványabb.

Ma már ne csinálj több tesztet, mert nincs értelme. Ha nagyon biztos szeretnél lenni a dolgodban akkor holnapután szintén első vizeletből tesztelj újra. Ne stesszelj, minden oké! Legyél nagyon boldog, örülj a babádnak és 2 hét múlva menj el orvoshoz.

Boldog babavárást kívánok neked!

2014. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom az elso terhessegemnel,ami vetelessel vegzodott teljesen egyertelmu volt mindig...akarmikor csinaltam a tesztet
2014. márc. 25. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű azért mert a megtermékenyítéstől, beágyazódástól számítva később kezdtél el tesztelni, azaz addigra már eleve sokszorosa volt a hcg szint a mostanihoz képest. Ha ezt most még korábbi terhesség egyértelmű hogy nem olyan magas a hcg, hogy a nap bármely szakában egyforma erősségű pozitívak legyenek a tesztek. Tudom aggódsz, de most akkor teszel jót a babádnak ha nem agyalsz/görcsölsz/stresszelsz egyfolytában mert azzal csak a bajt idézed elő. Nyugodj meg és örülj!
2014. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!