Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki fogamzásgátló RENDSZERES szedése mellett lett terhes, és terhessége alatt havivérzés is jelentkezett? (Nem szedtem antibiotikumot)

Figyelt kérdés
Hogyan történt es hogy fogadtátok?

2014. márc. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
ez nagyon ritka es azok a babak nem is maradnak meg mindig
2014. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt 3 hete. Rosszul voltam, hányingerem volt, menstruáció esedékességének napján teszteltem, pozi lett. 3 napos késéssel megjött iszonyatos mennyiségű vérrel és nagy görcsökkel. Soha nem hagytam ki egy szemet sem és antit sem szedtem.
2014. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia. Én igy jártam. Rendszeresen szedtem, soha egy szemet sem hagytam ki, nem voltam beteg, nem szedtem antibiotikumot, nem hanytam, nem volt hasmenésem, egyszoval semmi.

Vegül gyogyszert mentem iratni, mivel elfogyott, es egy rutin vizelet vizsgalatbol kiderult hogy terhes vagyok. Bő egy hónapot szedtem tovább a gyogyszert mivel semmi terhes tunetem nem volt. Vegul elmaradt a verzesem es a baba megmaradt. Mostmar 2 eves es teljesen egeszseges.

Hogy fogadtuk: oszinten- sirtam mikor mondtak hogy nem irnak tobb gyogyszert, kellett par nap mire felfogtuk parommal hogy szulok leszunk. Utana mar elfogadtuk, es nagyon vartuk, azota viszont imadjuk.Soha nem bantam meg hogy megtartottuk.

2014. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én így voltam,sajnos elvetéltem.A tabi többek között elvéknyítja a méhnyálkahártyát hogy ne tudjon beágyazódni a spermium.Mivel egészséges,babát tervező nőknél is meg kell lenni egy bizonyos vastagságának,legtöbbször ha valaki gyógyszer mellett esik teherbe,el is vetél,(nem tud rendesen beágyazódni)stb.A doki szerint az ilyen babák után nem érdemes bánkódni,mivel ha már elment úgy sem maradt volna meg,csak később rosszabb lett volna.
2014. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia! En is igy jartam. 12 hetes vagyok ikrekkel :) Nem terveztuk, de ha mar igy alakult, es ha mar ikrek, akkor orulunk nekik, es varjuk oket. Sok vizsgalaton voltam mar es semmi bajuk. A fogamzasgatlo szedese mas hormonokat befolyasol, nem hat ki a babara. Nekem legalabbis tobb orvos ezt mondta.
2014. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, megy a zöld kéz.
2014. márc. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!