Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan nő, aki antibiot...

Van itt olyan nő, aki antibiotikum kúra végett lett terhes, fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Valamint a penicillin származékok is csökkentik?Ti megtartottátok?

2014. febr. 23. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én spirál mellett lettem terhes.


Egyébként a gyógyszer tájékoztatóján feketén fehéren le van írva, hogy ha antibiotikumot szedsz akkor plusz védekezés kell. Ezt alap tudni szerintem. Kérdező, ez történt veled vagy csak tartasz tőle? Megtartottad a babát?

2014. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sajnos...

14 éves korom óta szedtem gyógyszer,alig 16 évesen lettem terhes.Volt egy tüdőgyulladásom,közben mandulagyulladásom és akkor írtak ki többféle antibiotikumot.

Hiába szedtem évek óta a gyógyszert,"az apró betűs részt" soha nem olvastam el. :-(

A babát nem tudtam megtartani,mert nehéz fizikai munkát végeztem(építőiparban,50 kg-os cementes zsákokkal is dolgoztam nem keveset) egyedül laktam albérletben,ezek mellett csináltam a sulikat tovább.Szüleimmel nem volt jó a kapcsolatom,ezért költöztem olyan hamar el,azóta önellátó vagyok.

Nem kalandból fogant,hanem stabil kapcsolatból,de még így sem voltak adottak az én körülményeim,hogy megtarthattam volna.(ha megtartom=nem tudok dolgozni,mert elment volna a baba=nem tudom fizetni az albérletet=mehetek anyaotthonba talán;elég kilátástalan lett volna)

Most 24 éves vagyok,ugyanabban a stabil kapcsolatban élek,április végére várjuk az immár tervezett babánkat.Már minden adott hozzá.Sokszor eszembe jut az előző baba is,de nem bántam meg,mert akkor nyomorogna ő is és mi is.Én pedig nem akarom,hogy az oviban/suliban azzal piszkálják,hogy kopott,feslett dolgokban jár/mint anno engem/

2014. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!