Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlo helyzetben van mas is...

Hasonlo helyzetben van mas is igy?

Figyelt kérdés

Menses alatti ovulacio peteeres nekem ilyenkor.szokot leni.

Esetleg valakinek is pont igy van? Csak kivancsi vagyok en vagyok igy ezel?


2014. márc. 25. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Menzesz alatti ovuláció?? És mit jelent az, hogy ilyenkor? Ciklus hanyadik napján?
2014. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem eleg keson van peteeresem es pont a mensesel egybe esik.
2014. márc. 25. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Anyukam velem menses alatt lett terhes :) Ugyh igen, elofordul!
2014. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo akor igen van ilyen.koszike a valaszokat.
2014. márc. 25. 15:57
 5/5 anonim válasza:

Menses alatt nem lehet teherbe esni...És elvileg peteérésed sem lehet közben. A menstruáció a ciklus 1. napjával kezdődik, peteérés pedig általában a 14. napon van. Pont a legtávolabb egymástól. Nem véletlen van ez így kitalálva. Ha érdekel szívesen elmondom ennek a hormonális hátterét is, csak kicsit bonyolult és összetett, ezért nem akarok regényt írni.

Lényeg az, hogy a helyzeted nem normális. Honnan tudod egyáltalán megállapítani, hogy mikor van peteérésed?

Erre csak az ultrahangos megfigyelés adhat biztos választ, de olyat csak akkor csinálnak, ha valaki gyermekkel próbálkozik és nem sikerül neki.

Ha tényleg így van, ahogy írod, keress fel egy orvost, mert később problémák lehetnek a gyerekvállalással.

2014. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!