Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a terhesség esélye?...

Mennyi a terhesség esélye? Bovebben lent

Figyelt kérdés
penteken (marcius 21) bulizni voltam es tobbet ittam es felelotlen dobtest hoztam. 4x jott letre szexualis kapcsolat az este alatt 2x ment el a pasi.a szomoru az hogy mjndezt vedekezes nelkul.ekkor vesztettem el a szuzességem. az utolso menzrsem elso napja 02.24 es 28ig tartott. azaz a heten legkesobb meg kellene jonnie a peteêrésem szamitasaim szerint 10-14 e korul vplt azaz joval az aktus elott. eggyes oldalakom azt is irtàk a stressztol is keshet es ugye emiatt es mas dolgok miatt de stresszes vagyok minden nap. nagyon felek a terhessegtol 600x megbantam amit csinaltam. szerintetek mennyi az eselye a terhessegnek? nem szeretnék oltasokat lapni hogy miert csinaltam stb igy is elegge kivagyok. koszonom 16/l

2014. márc. 26. 02:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Esély az van rá.

De attól is késhet,hogy elkaphattál valami fertőzést...

Nem értem másnap miért nem mentél 72órás tabiért...

2014. márc. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van ra esely, az en kislanyom sem kozepidoben fogant.
2014. márc. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
azert nem mentem tabiert mert masnap fel se fogtam vasarmap meg nincs nogyogyasz..
2014. márc. 26. 06:27
 4/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ügyelet mindig, mindenből van, elmehettél volna.
2014. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
sajnos benne van a pakliban, hogy terhes vagy.. de ezt most úgysem tudod meg, majd vegyél tesztet a jövőhéten meg menj el dokihoz, hogy nincs e valami gond...
2014. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Spontán peteérés mindig lehetséges, ezért bármelyik napon teherbeeshetsz. A spontán peteérést erös érzelmek kiválthatják, pl .a szüzesség elvesztése.


El kellett volna menned az ügyeletre a 72 órás tablettáért, de most más késö.


Amennyiben nem jönmeg a menzeszed, az aktus után 10-14 nappal már tesztelhetsz.

2014. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nagyon félek. remélem csak az idegtől van vagy ilyesmitől. azt nem tudtam hogy ügyeleten is lehet kérni tabit. terhessegi teszt mennyire biztos eredmenyt ad?
2014. márc. 26. 08:05
 8/19 anonim ***** válasza:

Elég biztos eredményt mutat,főleg az érzékenyebb tesztek.

De még egy hetet bőven ráérsz.

Addig pedig ne idegeskedj!

2014. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy legalább a pasiddal történt mindez. Ha baba van, tudni fogod, ki az apja? Miért nem szedsz gyógyszert, ha szexelni akarsz? :(
2014. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mert en nem gondoltam volna hogy megtortenhet hogy lefekszem valakivel ugy hogy nen vedekezek. a gyoguszert smya nem engedi. nagyon felek :(
2014. márc. 26. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!