Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12. dpo-nál,10-es érzékenysé...

A 12. dpo-nál,10-es érzékenységű teszttel van esély a + tesztre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Várd meg egyszerűen amíg késik pár napot.Minek ennyire sietni a teszttel?Ha terhes vagy,meg fogod időben tudni,és remélhetőleg az is maradsz.Nyugi,ne siess annyira.

Sok sikert.

2009. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, s igen tudom, hogyha terhes vagyok, akkor pár napon nem múlik semmi, teljesen igazad is van, csak hát olyan jó lenne minél hamarabb tudni, hogy sikerült-e.
2009. dec. 17. 13:41
 3/20 anonim ***** válasza:

Tudom,ismerem az izgalmat,és meg is értem.De tényleg nem múlik semmi pár napon.Én az elsővel már a nemvárt előtti napon teszteltem pozitívat,és szaladtam is a dokihoz.A harmadiknál már csak 11 hetesen mentem dokihoz,amikor időpontom volt már a 12 heti uh-ra.Előtte úgysem tud mondani semmi érdemlegeset csak azt,hogy menj vissza 2 hét múlva.

Nyugi,biztosan ott az a baba:-)) 1 voltam.

2009. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekünk Ő lenne a 3. babánk. Az első kettőnél csak annyit tudtam a dologról, hogy együtt kell lenni és kész. Nem terveztük, csak jöttek. Most a 3. babáranagyon rá vagyunk állva. Nekem azért is lenne jó, ha már esetleg holnapra tudnék egy + tesztet produkálni, mert a munkahelyem nem kismamának való. Napi 12 óra, nehéz fizikai munka, ráadásul leépítések lesznek, s ha babás lennék, akkor nem küldhetnének el, de akkor mást sem, mert a létszám nem lesz meg, ha én nem dolgozom. Most jön az évvégi hajrá.
2009. dec. 17. 14:49
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, én 12 dpo-nál teszteltem halvány pozitívat 10-es teszttel. Drukkolok neked, hogy sikerüljön.


23h km

2009. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Remélem segít:D
2009. dec. 17. 15:09
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja, és boldog babavárást:-)
2009. dec. 17. 15:17
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is a 12-ik dpo-n teszteltem +,és volt -- is.

Vegyél több tesztet,ha biztosra szeretnél menni,és ne egyformát.

Drukkolok,és mindenképpen visszajövök,mert gratulálni nagyon jó érzés:)

2009. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, remélem lesz is mihez gratulálni:D Tuti, hogy nem fogom kibírni, s holnap reggel megyek venni tesztet. Aztán majd megcsinálom, s megírom.
2009. dec. 17. 16:20
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szorítok neked!

Várom a pozitív eredményt!

Meg is értelek mert Én is nehéz fizikai munkát végzek(nem nőnek való),nem szabad kicsit sem kockáztatni!

2009. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!