Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra adott injekciók...

Inszeminációra adott injekciókról, gyógyszerekről kell valamit tudnom?

Figyelt kérdés
Most készülünk az első inszeminációra. Akik már részt vettek ilyenben nem voltatok egyik injekciótól, gyógyszertől sem rosszul? Mindegy, hogy mikor szedem be a gyógyszereket, vagy mikor adom be a szurit? Mármint úgy értem, hogy reggel-délben-este? Teljesen mindegy?
2014. márc. 28. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, de ha egyszer reggel 8kor adtad be, akkor utána próbáld mindig ugyanakkor.


Nem tudom, milyen injekciókat szursz majd, de van olyan, aminek a helye dagad es/vagy viszket. Ettol nem kell megijedni :)

2014. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat, Menopur-t kaptam.
2014. márc. 28. 21:06
 3/3 anonim válasza:
Én merionalt kapok, kicsit érzékeny körülötte mikor megkapom,de semmi fizikai jele más nincs.,
2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!