Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a pozitív...

Létezik, hogy a pozitív ovulációs teszt után csak 4-5 nappal később következik be a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2014. márc. 30. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges!
2014. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen nalam igy van.
2014. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez jó hír nagyon! Ez a második olyan hónap, amikor tesztet is használok a hőmérőzés mellé. Múlt hónapban a pozitív teszt napján esett le a hőm, másnapra már megemelkedett. Most szerdán volt pozitív a teszt, és csak ma ment fel a hőmérsékletem. Remélem a tegnap esti együttlét esélyes lehet, már nagyon szeretnénk babát.

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 30. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nálam is hasonló lesz, megmutatod a görbédet? kíváncsi vagyok, még most hőmérőzök először :)
2014. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Az óraállítás miatt ma még hamarabb is keltem, szóval ha rendes időben mértem volna valószínűleg magasabb lett volna a reggeli.

2014. márc. 30. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
na szia! hogy alakult a hőd? behúzta az ovulációt a görbe? én a fertilityfriend.com -on is vezetem és nem egyformán húzta be az ovut a ciklus.hu-val. A fertilityfriend húzta be jól a ciklus.hu egy nappal hamarább húzta be.
2014. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Szia! Nekem nem lett meg akkor az ovum, meg 2.-tól megint pozitív lett a teszt 3 napon át. Nem értem mi lehetett. 3 helyen vezetem a görbét, mindhárom mást mutat. Ciklus 1.-ét, fertility 2.-át, ez meg 3.-át. Én egyébként úgy érzem 2.-án volt meg. Egyébként előző ciklusomban a ciklus.hu húzta be jó helyre, ezt a menstruáció kezdete miatt gondolom. Te mikorra nem várod?

2014. ápr. 6. 06:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ezeken elmenni és olyan 14-15 körül nem várom. A ciklus.hu nekem is akkora húzta be amikor leesett a hőm, a ferti meg a leesés utáni első napra amikor megemelkedett egy kicsit a hőm.
2014. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!