Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja apr.1re, valami...

Ki nem varja apr.1re, valami jelek vannak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én április 2. még nincs semmi, vagyis ami lehetne azt már egy hete is éreztem :D
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is április 1-2-re nem várom. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd...

...csak a szokásos mellfájdalom, mellbimbó-érzékenység és fáradtság van jelen. Ami újdonság, hogy időnként sírós hangulatok törnek rám.

És veled, Kérdező, mi újság?

2014. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
SZiasztok, nekem majdnem reggel olyan megjon erzesem van aztan semmi, a mellem ugy bizsergett parszor(amit soha nem szokott, ugyhgy meg is lepodtem), holnap reggel tesztelek egyet, nagyon kivancsi vagyok!
2014. márc. 31. 13:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is mára-holnapra nem várom. Eddig semmi tünet, de ez már a 6. hónap amióta próbálkozunk, és nem merem beleélni magam. Majd ha legalább 3-4 napot késik akkor tesztelek csak. :) Drukkolok Nektek! Majd írjatok, ha van valami jó hír!!! :)
2014. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem birtam varni, s ma d.u. teszteltem egyet de sajnos full negativ, semmi semmi nincs ami pozitivra utalna :((((((!
2014. márc. 31. 22:05
 6/14 anonim ***** válasza:

:(((( Lehet csak korán teszteltél, várj még pár napot, és ha nem jön meg közben tesztelj újra!

Nekem sajna ma reggelre megjött. :( 4-es voltam.

2014. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, amíg nem jön meg, addig van remény! ;)

#4, sajnálom, hogy neked meg mára megjött! :( Tudom jól, milyen érzés, de nézzük a jobbik oldalát! Új hónap - új esély, új remény! ;)

Én a 2. válaszoló vagyok. Nekem eddig még semmi, csak a gyomrom rendetlenkedik. Meg a melleim fájnak és érzékenyek kegyetlenül! ...Éjjel meg azt álmodtam, hogy 2x is hánytam! Fúú, nagyon rossz volt!!! ...persze, ez amiatt van, hogy jött valami az életünkbe, amin egyszerűen nem tudom túltenni magamat, nem tudom megemészteni... De dolgozom rajra! ...igazából ez nem is tartozik ide, csak kijött belőlem...

Amúgy drukkolok mindenkinek - magamnak is-, hogy mielőbb összejöjjön az a bizonyos várva várt pozitív teszt! ;)

2014. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#2! Te tesztelsz majd? Vagy vársz még pár napot, hogy biztosabb legyen?
2014. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok - Nem hiszem, hogy tesztelek. Egyelőre biztosan nem. Meg még a férjemnek sem említem, szegénykémnek már annyiszor vaklármáztam! Akkor ő is mindig beleélte magát, aztán meg csak jött a nagy csalódás!... Ettől most megkímélem őt.

...no, meg aztán még meg is jöhet...

2014. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, reggel is teszteltem es az is negativ, de meg nem jott meg!

#2 drukkolok neked, igen lehet nekem is ez van hogy egy rakas dolog osszegyult amin eszem magam es a baba is azert nem tud jonni, annyi mindent tudnek irni,hogy egy nap nem volna eleg, na de nem panaszkodom, majd jon amikor jonnie kell!!!

2014. ápr. 1. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!