Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek már jelek? 21. -ére ki...

Ezek már jelek? 21. -ére ki nem várja, és ő mit érez?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék!Jövő hét vége felé esedékes a mensi,de már most melleim duzzadtak,fájnak,a derekam is úgy görcsöl,mint amikor meg szoktam betegedni.Ez az első hónap,hogy probálkozunk.Minden nap együtt vagyunk,szóval rajt voltunk/vagyunk a témán!
2009. márc. 13. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, lehetnek jelek, de van akiknél a mellek amúgy is megdúzzadnak és a dereka is szokott sok nőnek fájni menszi előtt! De gondolom nálad nem így van, mert akkor nem éreznéd különösnek most!

Amúgy én is ezeket érzem, de jóval erősebben, mint menszi előtt! Szurkolok magunknak!:)

2009. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mire nem várod? Én is csak menszi előtt 1-2 nappal éreztem ezt,de most még nagyon messze van.
2009. márc. 13. 10:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah, és hőmérőzöl? Én csak 3 napja, de nem nagyon hiszek benne.Nekem eddig mindig úgyanannyi, de nem éppen szabályosan csinálom.
2009. márc. 13. 10:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Én keddre nem várom! És ez az első próbálkozásunk, úgyhogy nagyon nem élem bele magam, nem akarok csalódni! Meg hát csalóka ez az egész, mert mióta figyelem a testem, szinte minden mozdulatát észreveszem! Remélem nincs igazam és sikerül!

Ti mióta próbálkozok?:)

2009. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 hete próbálkozunk, de mindennap.
2009. márc. 13. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Én hőmérőzöm, de szerintem is sok mindent befolyásolhatja az ember testhőmérsékletét

! A görbém szerintem jól alakul és remélem fent is marad a hőm!

2009. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nap próbálkozni ilyenkor a miatt nem biztos, hgy szerencsés, hogy nem termelődik elég idő alatt annyi spermium, ami hatásos lehet, szóval lehet, hogy csak vaktölténnyel lövöldöz ilyenkor a párod.

Amúgy én is nagyjából akkorra várom, furcsa tünetek nekem is vannak, én sem hőmérőzöm, majd lesz ami lesz. :)

Hajrá

2009. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor már hármunkért szurkolok! :)
2009. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem én terhes vagyok.csütörtökön kellene megjönnie,de olyan szúrkálásaim vannak,mint peteérés idején,viszont mensi előtt csak 1-2 nppal szoktam tüneteket érezni.olyan máshogy vagyok,mint szoktam lenni.viszont ezek az érzések szerintem kísértetisen hasonlítanak a mensis érzésekhez.szerintetek nem?
2009. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek,én is úgy vagyok vele.A görcsök, meg a melleim, hát iszonyúan hasonlítanak a mensire,de ez mégis valahogy más,jóval erősebb, és hát még péntek is messze van.Előtte szokott nekem is 1 nappal görcsölgetni amúgy.
2009. márc. 14. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!