Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Dpo 11. napján...

Mi lehet ez? Dpo 11. napján vagyok, és reggel halványpiros volt a wcpapíron, és azota egy kevés barna a tisztaságin. Meg fog jönni? Vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés
A beágyazódásos vérzés mennyi ideig tart,akinek volt iyen irjon,mert olyan tanácstalan vagyok!!!!
2009. dec. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne adj rá. Lehet beágyazódás, de majd csak akkor fog kiderülni, ha pozitívat tesztelsz.


Nekem minden hónapban volt ilyesmi, de csak egyszer lett belőle baba.

2009. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a Dpo 12-13.napján volt egy pár csepp vér, bőgtem mint egy szamár 1 napig majd bele nyugodtan hogy megint nem sikerült a kistesó. Majd eszembe jutott hogy amikor a lányommal terhes lettem akkor is volt pár csepp vér beágyazodáskor. És lás csodát 22 hónap probálkozás útán múlt Vasárnap Dpo 16-ik napján halvány pozítiv teszteltem.
2009. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!