Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos kesessel es egy...

3 napos kesessel es egy halvagy pozitiv teszttel tegnap delutan elkezdtem barnazni es meg ma is csak barnazok ez normalis? Lehet akar kesoi beagyazodas is?

Figyelt kérdés
tegnap elott delbe teszteltem egy nagyon halvany pozotivat de a tegnap reggeli teszt negativ volt.delutan elkezdtem barnazni es meg ma is csak barnazok.
2014. ápr. 1. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már tegnap feltetted,és ott is válaszoltunk!
2014. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen.de meg mindig csak barnazok.ez normalis?vagy erdemes reggel 10-es erzekenysegu tesztet csinalni?
2014. ápr. 1. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

A beágyazódás a megtermékenyüléstől számított 7-8 napon belül kezdődik és több napos folyamat, de ekkor már elkezdődik a hCG termelődése

A 12-14. napon már a vizeletből is kimutatható.

Ebből kiindulva lehet!

2014. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mivel nem kezdtél el vérezni ezért minél elöbb el kéne menni orvoshoz progeszetron potlásért, az segiti megtartani a terhersséget. Jobb lenne ha nem barnáznál de ez azért sok kismamánál van mégis megmarad a baba. De jelenthet korai vetélést is. Sajnos még bármi lehet. Mivel csak egy vetélési kockázatot lehet kizárni, a progeszteron hiány általi vetélést ezért fontos hogy ezt legalább megelözd.
2014. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok még egy tesztet.ha az pozitiv lesz akkor megyek dokihoz
2014. ápr. 1. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pozitív tesztem, utána igaz, orvos is megerősítette a terhességet, mert látott petezsákot, viszont én erre pár napra elkezdtem barnázni. És tudod mit csináltam? Fogtam magam és bementem az ügyeletre!

Javaslom a figyelmedbe, hogy te is tedd ezt!

A HCG hormon a beágyazódás után kezd el termelődni, ha nálad még csak most lenne a beágyazódás és azért lenne barnázásod, akkor nem tartom valószínűnek, hogy már egyből pozitív teszted is lenne. Max. 2-3 nap múlva.

Szerintem ne otthon ücsörögj a gép előtt, hanem menj orvoshoz, sürgősen!

2014. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!